jpeg resmi vektörel yapma

Freehand - jpeg resmi vektörel yapma ...

busuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

busuk

Grafiker / İstanbul

Alt 25-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

az once konu açtım ama arkadaslar ılk kez katılan mesaj yazan birine tepki verip yardımcı olcagınıza konuyu çöpe atmanız gerçekten üzücü...

yardımlaşma dayanışma bumudur ? çok yanlış bi davranıs

benım yardıma ıhtıyacım olmasa rahatsız edmezdım zaten sizi gerçekten ilkez msj yazdım ama çok kırıldım.....

neyse bana yardım edebılcek varmıdır Allah rızası ıcın RESİM BUDUR BURDAKI CICEKLERI KULLANMAK ISTIYORUM PROFOSYONEL OLMADIGIM ICIN KUSURUM HATAM VARSA AFFOLA

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

I3oI2a isimli Üye şimdilik offline konumundadır

I3oI2a

Grafiker / İstanbul

Alt 25-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
resim gozukmuyor
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-02-2009 #3

Yanlış yapan sizsiniz bakın resim eklemeyi bile bilmiyorsunuz,
sizden ricamız forum kurallarını iyi okumanız,
bakın şu anda konu başlığınız düzgün yazılmış jpeg resmi vektörel yapma
Resmi de sizin için ekledim...
Bu mesajdan alıntı yap

busuk

Grafiker / İstanbul

Alt 25-02-2009 #4
ya hepyek kardes ne oldu yardımcı oldunda eline yapısmadı ya sagol az oncede boyle yardımcı olmus olsaydın kırılmamıs olcaktım ama dimi jpeg resmi vektörel yapma
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-02-2009 #5
ya hepyek kardes ne oldu yardımcı oldunda eline yapısmadı ya sagol az oncede boyle yardımcı olmus olsaydın kırılmamıs olcaktım ama dimi jpeg resmi vektörel yapma
İyi de güzel kardeşim forum kullanmayı öğrenip kimseye muhtaç kalmasan daha iyi olmaz mı?
Foruma üye herkes konu da açabilir, resim de ekleyebilir, yeter ki nasıl yapıldığını forum kullanım kılavuzundan okuyup öğrenebilir.

Üstelik forumda 1.000 üye dolaşırken hangi birinin düzeltmesini yapacağız.

Forum kullanımını öğrenirsen sen de benim gibi bilmeyenlere yardımcı olsan olmaz mı? Ben herkese yetişemem değil mi?

Mesela aşağıdaki imzamda Foruma Resim Yüklemek için tıklayınız diye bir link var, hiç bakmayı denedin mi?
Bu mesajdan alıntı yap

busuk

Grafiker / İstanbul

Alt 25-02-2009 #6
evet baktım ordakı lınkı alıp yapırtırdım ama çıkmamsı napalım neyse sana söz arkadas en msuait zamanda kuralları ogrenıp bundan sonra hata yapmamaya çalıscam anlaştıkmı..._jpeg resmi vektörel yapma

şimdi benım işime yardımcı olmak istemezmisin forum kurallarını brakı p ?

HE bide simdi kızarlar bu konu var diye yonetixi hepyek kardes kızmadan ben solıyım diğer konulara baktım trace ile çok bozuk oluyo onu denedim arakdasslar
Bu mesajdan alıntı yap
mustafagrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mustafagrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 25-02-2009 #7
düşe kalka çıkılır bu yokuş, ha gayretttt
Bu mesajdan alıntı yap
BERİVAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BERİVAN

Grafiker / İstanbul

Alt 26-02-2009 #8
bunu bende öğrenmek istiyorum...bende problem yaşıyorum jpg i vektörellerde kullanırken jpeg resmi vektörel yapma uzantıları değiştirip yapmayı denedim ama ıı-ıhhh ...olmuyo!
Bu mesajdan alıntı yap
ruva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ruva

Grafiker / İstanbul

Alt 28-02-2009 #9
HE bide simdi kızarlar bu konu var diye yonetixi hepyek kardes kızmadan ben solıyım diğer konulara baktım trace ile çok bozuk oluyo onu denedim arakdasslar
Resmi sayfa boyutunun 5-6 katı kadar büyütüp tekrar denemelisin. başta bozuk gözükür ama sayfaya uygulayacağın boyuta getirdiğinde düzelir.
Bu mesajdan alıntı yap
döne isimli Üye şimdilik offline konumundadır

döne(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-03-2009 #10
arkadaşlar meraba

bende bu konuyu merak ediyorum. trace il bende denedim ama olmuyor bozuluyor. bunun başka yolu varmıdır? yada yanlış bişeyler mi yapıyorum..

şimdiden teşekkürler.....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları