JPG dosyasını FH uzantılı Freehand dosyasına dönüştürme

Freehand - JPG dosyasını FH uzantılı Freehand dosyasına dönüştürme ...

u.L.a.s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

u.L.a.s

Webmaster / İstanbul

Alt 19-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar

Aşağıdaki jpg uzantılı logonun Freehand uzantılı hale dönüştürülmüş hali gerekmektedir. Dönüştürme yaparak buraya indirebileceğim şekilde atabilir misiniz acaba. Yalnı bu orjinal boyutunda olursa sevinirim.

http://dfiles.eu/files/ja9ourgd2
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

chabalco isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chabalco

Grafiker / Tekirdağ

Alt 24-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Jpeg uzantılı dosyaları FH formatına dönüştüren bir program yok ... çizilip ardından doğru renk değerlerinde gradiasyonlar verilecek ... bunu bir grafiker'e çizdirtmeniz gerekir...
Tabi ücret karşılığı ..
__________________________________________________ ________________________
Grafiker arkadaşlarıma da uyarıda bulunmak istiyorum formda genelde şunu yapamıyorum ... bunu edemiyorum şeklinde postlar oluyor ... Dikkatli olmak lazım iyi niyet bir noktadan sonra enayiliğe dönüşüyor... Yardım edelim, gösterelim derken adamlar işlerini yaptırıyor...
(Belli noktada sıkışıp yardım almak isteyen grafiker arkadaşları kastetmiyorum..)

Siz hiç şöyle birşey duydunuz mu.. benim arabamın egzozu patladı tamda ben bu egzos değiştirme işine merak salmıştım öğrenmek istiyorum .. usta şuna bir al atta bende nasıl yapıldığını göriim ..

Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap