jpg export

Corel Draw - jpg export ...

jpg export
neorob isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neorob

Desinatör / İstanbul

jpg export

Alt 26-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

jpg export yapamıyorum expor da jpg uzantısı yok. repair ettim gene yok. kaldırdım kurdum gene yok
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

qT_terry isimli Üye şimdilik offline konumundadır

qT_terry

Grafiker / Ankara

Alt 29-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ctrl+e ile export bölümüne girdikten sonra jpgbitmaps liyeceksin sonra depe depe kullan kardeşim ama eger programın tabanıyla oynamışsan önce format atman lazım sistem 32 dosyasına kayt olur ve ordan sonra istersen 50 defa yükle sil fark etmez

EĞitim Şhartingggggggggggggggg
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 29-12-2008 #3
ctrl+e ile export bölümüne girdikten sonra jpgbitmaps liyeceksin sonra depe depe kullan kardeşim ama eger programın tabanıyla oynamışsan önce format atman lazım sistem 32 dosyasına kayt olur ve ordan sonra istersen 50 defa yükle sil fark etmez

EĞitim Şhartingggggggggggggggg
Ne kadar garip bir mesaj... arkadaşım bilgilendirme yaparken usluba dikkat etmelisin 7 den 70 bir çok kişi bu forumda paylşım yapıyor en azından büyüklere ve üstadlara saygılı biçimde yaz yorumlarını.. ayrıca bilmediğin konularda kesin konuşma bu yüzden olabilir de bi denemelisin de ama 50 defa sil yükle farketmez deme...

Bir yöntem denemeni tavsiye edebilirim: Corel setup'u çalıştır Corel zaten kurulu ise Change which program kısmını tıkla.. Kurulu değil ise normal kuruluma devam et.. kurulum ekranında şöyle bi yer gelecek. Bu ekrana normal kurulumda sol altta bulunan advanced butonu ile ulaşıyorsun..

jpg export

bu şekilde ise problem yok eğer "x" işareti var ise sağ tuş tıklayıp açılan menüden en üsttekini seç ve tekrar kurulum dene..
Bu mesajdan alıntı yap
neorob isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neorob

Desinatör / İstanbul

Alt 30-12-2008 #4
IEJPG110.flt diye bir dosya var bu yok olmuş bu yüzden yapıyormuş biraz netten araştırma yapınca buldum . saolun arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
export, jpg