jpg resmi vectörele çeviren program

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - jpg resmi vectörele çeviren program ...

ruzgarreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ruzgarreklam

Bilg. Teknikeri / Antalya

Alt 28-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selamlar arkadaşlar ben bugun bir olaya şahit oldum herhangi bir jpg resmi direk corelde çizilmiş gibi yapan bir program var bu programın ismini biliyormusunuz? ayrıca ben sizler kadar tecrübeli degilm corel konusunda bu programda resim vectörele dönüştürülürken llogoda desen vs.. de kayıplar yaşanırmı.. şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 28-11-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
raster vector türü programlar çok sağlıklı bir dönüşüm yapmıyor , fakat teknik resimlerderde dönüştürme çok iyi
Bu mesajdan alıntı yap
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 28-11-2013 #3
selamlar...
Böyle pluginler bulunmakta fakat tabi ki deforme ve birebir çizimi gibi olmuyor. Bir çok programın içinde ki bunda sizin kullandığınız CorelDraw programı da dahil olmak üzere programların içinde bulunan TRACE özelliği bu tarz çalışmalar yapmak içindir.

Görseli corelde açın > -resmin üstüne tıkla -bitmap -trace bitmap - artline dediğinizde sonuca bakabilirsiniz.

Ayrıca bu tarz işlemler için fazla sonuç beklemeyeceğiniz sitelerden biri olan Precision Bitmap To Vector Conversion Online - Vector Magic 'da denenebilir.

Fakat kesin ve en iyi sonuç çizmektir. Üşenmeyiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
ruzgarreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ruzgarreklam

Bilg. Teknikeri / Antalya

Alt 28-11-2013 #4
teşekkür ederim arkadaşlar ben corelde baya yeniyim uzmanlık alanım extreme pc donanımı ama sizlerin destegi ile coreli de ögrenecegim. bu arada hızlı başlangıç olarak kısa yolları ögrenme basit tabela çizimleri için ögreneceginiz ders programı yada fazla vaktimi almayacak kısa yolların bulundugu bir ögreti konunu varmıdır.. şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 28-11-2013 #5
teşekkür ederim arkadaşlar ben corelde baya yeniyim uzmanlık alanım extreme pc donanımı ama sizlerin destegi ile coreli de ögrenecegim. bu arada hızlı başlangıç olarak kısa yolları ögrenme basit tabela çizimleri için ögreneceginiz ders programı yada fazla vaktimi almayacak kısa yolların bulundugu bir ögreti konunu varmıdır.. şimdiden teşekkürler
Forum içinde istediğiniz konular ile ilgili dersler, anlatımlar, karşılaşılan sorunlar ve cevaplarını bulmak mümkündür.

Sağ üst arama butonunu kullanınız.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap