justin bieberle bülent ersoy fotomontajı:):)

Deneme Çalışmalar - justin bieberle bülent ersoy fotomontajı:):) Sponsorlu Bağlantılar resimin cözünürlüğü iyi değil birşey sormak istiyorum boyunla yüzün ten rengini aynı yapamadım bilen varsa söyleyebilir mi?...

mrt syr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrt syr

Grafiker / Elazığ

Alt 05-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

resimin cözünürlüğü iyi değil

birşey sormak istiyorum boyunla yüzün ten rengini aynı yapamadım bilen varsa söyleyebilir mi?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Özlem BAYIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 05-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gülben ergen e benzemiş..dmek ki ikisinin karışımından bir gülben cıkıyor..hımm justin bieberle bülent ersoy fotomontajı:):) yapma zaten bülent ersoyun boynu ve yüzü hiçbizaman aynı renk olmadı ki justin bieberle bülent ersoy fotomontajı:):) ama bu gülben olmustu dimi justin bieberle bülent ersoy fotomontajı:):) yumuşat biraz madem justin bieberle bülent ersoy fotomontajı:):)
Bu mesajdan alıntı yap
niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 05-08-2011 #3
gülben ergen e benzemiş..dmek ki ikisinin karışımından bir gülben cıkıyor..hımm justin bieberle bülent ersoy fotomontajı:):) yapma zaten bülent ersoyun boynu ve yüzü hiçbizaman aynı renk olmadı ki justin bieberle bülent ersoy fotomontajı:):) ama bu gülben olmustu dimi justin bieberle bülent ersoy fotomontajı:):) yumuşat biraz madem justin bieberle bülent ersoy fotomontajı:):)
Ayyy çok güldüm buna justin bieberle bülent ersoy fotomontajı:):)D Kesinlikle hiç aynı renk olmadı, böyle daha doğal justin bieberle bülent ersoy fotomontajı:):) justin bieberle bülent ersoy fotomontajı:):)
Bir de Justin'in yüzünü Bülent Ersoy'un vücuduna uyarlamayı dener misin? Enterasan birşey çıkabilir justin bieberle bülent ersoy fotomontajı:):) justin bieberle bülent ersoy fotomontajı:):) Eline sağlık justin bieberle bülent ersoy fotomontajı:):)
Bu mesajdan alıntı yap
Özlem BAYIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 05-08-2011 #4
o zaman da beette juice olur sanırım justin bieberle bülent ersoy fotomontajı:):)
Bu mesajdan alıntı yap
legolast isimli Üye şimdilik offline konumundadır

legolast

Grafiker / İstanbul

Dosya19
Alt 05-08-2011 #5
:artipuan: iyi tespit :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
mutti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mutti(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-08-2011 #6
gülben ersoyjustin bieberle bülent ersoy fotomontajı:):))) emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
denizcem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizcem

Grafiker / İzmir

Alt 06-08-2011 #7
Lütfen rica ediyorum artık Bülent Ersoy'un genetiğiyle oynamayın, orijinal kalsın justin bieberle bülent ersoy fotomontajı:):)
Bu mesajdan alıntı yap

mrt syr

Grafiker / Elazığ

Alt 06-08-2011 #8
Ayyy çok güldüm buna justin bieberle bülent ersoy fotomontajı:):)D Kesinlikle hiç aynı renk olmadı, böyle daha doğal justin bieberle bülent ersoy fotomontajı:):) justin bieberle bülent ersoy fotomontajı:):)
Bir de Justin'in yüzünü Bülent Ersoy'un vücuduna uyarlamayı dener misin? Enterasan birşey çıkabilir justin bieberle bülent ersoy fotomontajı:):) justin bieberle bülent ersoy fotomontajı:):) Eline sağlık justin bieberle bülent ersoy fotomontajı:):)
denicem justin bieberle bülent ersoy fotomontajı:):)
Bu mesajdan alıntı yap

mrt syr

Grafiker / Elazığ

Alt 06-08-2011 #9
Lütfen rica ediyorum artık Bülent Ersoy'un genetiğiyle oynamayın, orijinal kalsın justin bieberle bülent ersoy fotomontajı:):)
onun genetiği bozuk zaten justin bieberle bülent ersoy fotomontajı:):) şaka bi yana da boyunla yüzde ton farkı olduğu zaman onu nasıl düzeltebiliyoruz bi yöntemi vardır muakkak
Bu mesajdan alıntı yap
legolast isimli Üye şimdilik offline konumundadır

legolast

Grafiker / İstanbul

Alt 06-08-2011 #10
onun genetiği bozuk zaten justin bieberle bülent ersoy fotomontajı:):) şaka bi yana da boyunla yüzde ton farkı olduğu zaman onu nasıl düzeltebiliyoruz bi yöntemi vardır muakkak
Şöyle olabilir ;

Yüzün olduğu layer seçiliyken image > adjustments > desaturate ile soldurup
üzerine yeni overlay layer açıp boyundan renk alıp boyama yapıla bilir ki ben daha önce bu şekilde bir bodypaint çalışması yaptım. bir dene istersen kolay gelsin.:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları