'' K '' Harfi Logo

Logo Tasarımları - '' K '' Harfi Logo ...

'' K '' Harfi Logo
Erkuturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkuturk

Grafiker / İstanbul

'' K '' Harfi Logo

Alt 16-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Ustadlar,

Sağlık sektöründe hizmet veren bir hastanenin logosunu tasarlamam gerek.
K harfiyle ne gibi bir tasarım olabilir. Fikir ve düşüncelerinizi bekliyorum. Eminim kaliteli birsey çıkacaktır.

İyi çalışmalar dilerim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bir grafiker bir grafikere gel beraber bi logo yapalım demesine karşılık, "Olum sen nasıl grafikersin? otur araştır, gözlem yap, malzeme üret.." cevabını alırsa teklifi veren bu cümleden ne ders çıkarır? '' K '' Harfi Logo

Kolay gelsin arkadaşım '' K '' Harfi Logo
Bu mesajdan alıntı yap
harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 16-07-2012 #3
Bir grafiker bir grafikere gel beraber bi logo yapalım demesine karşılık, "Olum sen nasıl grafikersin? otur araştır, gözlem yap, malzeme üret.." cevabını alırsa teklifi veren bu cümleden ne ders çıkarır? '' K '' Harfi Logo

Kolay gelsin arkadaşım '' K '' Harfi Logo
O zaman ayağını yorganına göre uzat derler '' K '' Harfi Logo o da olmadı damlaya damlaya göl olur... olur yani bi şekilde '' K '' Harfi LogoD

Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-07-2012 #4
O zaman ayağını yorganına göre uzat derler '' K '' Harfi Logo o da olmadı damlaya damlaya göl olur... olur yani bi şekilde '' K '' Harfi LogoD

Kolay gelsin..
Hahaha dam üstünde saksağan konusuna da değinebiliriz o halde '' K '' Harfi LogoD'' K '' Harfi Logo
Bu mesajdan alıntı yap

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 16-07-2012 #5
Hahaha dam üstünde saksağan konusuna da değinebiliriz o halde '' K '' Harfi LogoD'' K '' Harfi Logo
Yok ben öyle yüksek mevkiilere gelemiyorum '' K '' Harfi Logo ben aşağıda "baltayı taşa vursam" '' K '' Harfi LogoD'' K '' Harfi Logo
Bu mesajdan alıntı yap

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-07-2012 #6
Yok ben öyle yüksek mevkiilere gelemiyorum '' K '' Harfi Logo ben aşağıda "baltayı taşa vursam" '' K '' Harfi LogoD'' K '' Harfi Logo
Hahahaha '' K '' Harfi Logo bakarsan bağ bakmazsan dağ olur tebi '' K '' Harfi LogoD aferin '' K '' Harfi Logo
Bu mesajdan alıntı yap

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 16-07-2012 #7
Hahahaha '' K '' Harfi Logo bakarsan bağ bakmazsan dağ olur tebi '' K '' Harfi LogoD aferin '' K '' Harfi Logo
'' K '' Harfi LogoD Neyse arkadaşın konusunu yeterince hit ledik sanırsam. artık bi fikir veren çıkar herhalde '' K '' Harfi Logo o zaman diyorum ki "bir berber bir berbere gel Bla Bla ya bazı bazı demiş" '' K '' Harfi LogoD anladın sen onu '' K '' Harfi Logo
Bu mesajdan alıntı yap

Erkuturk

Grafiker / İstanbul

Alt 16-07-2012 #8
Dalgaya alınacak bir konu olması üzücü bir durum. Fikirlerinize saygı ve güven duyduğum için böyle bir istekte bulundum. En azından '' En iyisi benim '' diyip ukala olmak yerine, paylaşım sitesinde sizlerin fikirlerini öğrenmek istedim. Kimse dünyanın merkezi değil kanımca'' K '' Harfi Logo Nese Kendimce yaptığım bir fikri ve logoyu paylaşmak istiyorum.
Yılanı kullanmamın nedeni, dünyanın sağlık sektöründe kabul ettiği bir logo.. bu sayede K harfiyle bir kombine yaratmaya calıştım.
'' K '' Harfi Logo
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 16-07-2012 #9
Dalgaya alınacak bir konu olması üzücü bir durum. Fikirlerinize saygı ve güven duyduğum için böyle bir istekte bulundum. En azından '' En iyisi benim '' diyip ukala olmak yerine, paylaşım sitesinde sizlerin fikirlerini öğrenmek istedim. Kimse dünyanın merkezi değil kanımca'' K '' Harfi Logo Nese Kendimce yaptığım bir fikri ve logoyu paylaşmak istiyorum.
Yılanı kullanmamın nedeni, dünyanın sağlık sektöründe kabul ettiği bir logo.. bu sayede K harfiyle bir kombine yaratmaya calıştım.
'' K '' Harfi Logo
Yeri geldiğinde en iyisini yaptığınızda ukalalık tabiki hakkınız. Fakta siz hiç bir çalışma yapmadan fikir almak istiyorsunuz. Bu yanlış bir başlangıç. Yapmanız gereken alternatifli bir kaç logo çalışıp, bunları farklı gözlere sunmanız. Dikkatinizden kaçanları başkaları çok rahat görüyor.

Sonrasında yaptığınız logo ise sizi tatmin ettiyse ne ala! Çoğu üyeye sadece bakmak ve yorumlamak kalıyor.

Benim yorumum ise iddaa ettiğiniz gibi K harfine sarılanın yılan olmadığı kanaatimdir. K'ya sarılanı bir sperm edasından kurtarmanız olur..

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Erkuturk

Grafiker / İstanbul

Alt 16-07-2012 #10
Bu açıklama yeterince beni tatmin etti acıkcası bundan sonra logo koyduktan sonra fikir istemem daha mantıklı. Günümüzde cok fikir hırsızları olduğu için mantıklı bir yaklaşım Haklısınız. Ama dalga geçmek yerine seviyesinde yorumladınız creedwar. Teşekkür ederim. Evet Haklı olabilirsiniz. Göz ve dil cizmem bu edadan kurtaracaktır .
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları