K. Hyper Girl Tasarım Yarışması Sonuçlandı!

Sonuçlanan Grafik Tasarım Yarışmaları - K. Hyper Girl Tasarım Yarışması Sonuçlandı! ...

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 17-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

8-28 Haziran 2009 tarihleri arasında yapılan K. Hyper Girl Tasarım Yarışması sonuçları bugün açıklandı.
Aşağıda ödüle laik bulunan çalışmaları inceleyebilirsiniz.
Arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.

[COLOR="Red"]İşte yarışma sonuçları [/COLOR]

1. olan Ferhat 2.000 $

2. olan Kumru Acaroglu - $600

3. olan Selçuk koçman 32GB HyperX DDR3 Memory

3. olan Zafer 32GB HyperX DDR3 Memory

3. olan İbrahim Ramazan 32GB HyperX DDR3 Memory
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 17-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kilitlenen tarafta kalmıştı konu ile ilgili yorumunuz.
Hepyek:
Birinci ve sondaki üçüncü iyilermiş, ama ben oylarken bunları gördüğümü hatırlamıyorum.

Ben birçok çalışma inceledim. İçlerinde gerçekten çok çok iyiler vardı. Ama taktir jürinin K. Hyper Girl Tasarım Yarışması Sonuçlandı!
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-07-2009 #3
Hayırlısı olsun ne diyelim K. Hyper Girl Tasarım Yarışması Sonuçlandı!
Bu mesajdan alıntı yap
Nazy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nazy(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-07-2009 #4
Jüri neden bu resimdekini seçmiş anlayamıyorum
gerçi 1. ye zaten 2000 dolarcık vermişler
sanki jüri bedavaya çalışmış gibi ve rastgele seçim yapmış
3. yü bile seçmeyi becerememişler zaten
Bu mesajdan alıntı yap

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 17-07-2009 #5
Peki sayın nazy siz hangi kriterlere göre çalışmayı başarısız buldunuz?
Bu mesajdan alıntı yap

Nazy(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-07-2009 #6
Peki sayın nazy siz hangi kriterlere göre çalışmayı başarısız buldunuz?
Öncelikle ben tasarımcı değilim ama çok tasarım gördüm
bu çalışma
japonların *****grafik çizgifilmlerindeki karakterleri, 3 boyutlu dövüş oyunlarındaki karakterleri anımsatıyor ve gözlerindeki kırmızı parıltı ile çalışma genelinin hiç bir alakası yok
ayrıca şu "Biz Tasarımı Tasarımdan Anlayana Yapıyoruz" zihniyetinden kurtulmalısınız
sonuçta tasarım herkese, tüketiciye sunulan bir ürün ve herkes tasarım kriterlerini bilmez, bilmek zorundada değil zaten
yani beğenip beğenmemek için tasarım kriterlerini bilmek yada açıklamak zorunda değilim
Bu mesajdan alıntı yap
insidethefire isimli Üye şimdilik offline konumundadır

insidethefire

Grafiker / Yurtdışı

Alt 18-07-2009 #7
Öncelikle ben tasarımcı değilim ama çok tasarım gördüm
bu çalışma
japonların *****grafik çizgifilmlerindeki karakterleri, 3 boyutlu dövüş oyunlarındaki karakterleri anımsatıyor ve gözlerindeki kırmızı parıltı ile çalışma genelinin hiç bir alakası yok
ayrıca şu "Biz Tasarımı Tasarımdan Anlayana Yapıyoruz" zihniyetinden kurtulmalısınız
sonuçta tasarım herkese, tüketiciye sunulan bir ürün ve herkes tasarım kriterlerini bilmez, bilmek zorundada değil zaten
yani beğenip beğenmemek için tasarım kriterlerini bilmek yada açıklamak zorunda değilim

ewt japonların manga karakteri ama yarışmanın kuralında böyle bişey yapılmıcak diye bişey yazdığını sanmıyorum, sizin yarışmadan beklediğiniz sanırım nod32 in karakteri gibi daha dijital bişey sanırım, bir de kırmızı parıltıya takmışsınız , çalışmanın geneliyle alakası yok falan , yarışmanın geneli nedir acaba kırmızı göz yapılmıcak falanmı, ... "Biz Tasarımı Tasarımdan Anlayana Yapıyoruz" zihniyetinden kurtulmalısınız demişiniz, zaten herkes bundan kurtulmuş durumda, yoksa kimse iş yapamaz bu sektörde
Bu mesajdan alıntı yap

Nazy(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-07-2009 #8
ewt japonların manga karakteri ama yarışmanın kuralında böyle bişey yapılmıcak diye bişey yazdığını sanmıyorum, sizin yarışmadan beklediğiniz sanırım nod32 in karakteri gibi daha dijital bişey sanırım, bir de kırmızı parıltıya takmışsınız , çalışmanın geneliyle alakası yok falan , yarışmanın geneli nedir acaba kırmızı göz yapılmıcak falanmı, ... "Biz Tasarımı Tasarımdan Anlayana Yapıyoruz" zihniyetinden kurtulmalısınız demişiniz, zaten herkes bundan kurtulmuş durumda, yoksa kimse iş yapamaz bu sektörde
oooo
siz konuyu bıraktınız bana kapıldınızK. Hyper Girl Tasarım Yarışması Sonuçlandı! zaten kafası çalışan insanların en sevidiği şeydir, hayatı satranç oyunu gibi görür tüm fırsatlarda rakibi
sıkıştırırK. Hyper Girl Tasarım Yarışması Sonuçlandı! neyse..K. Hyper Girl Tasarım Yarışması Sonuçlandı!

evet ayne öyle nod32 fikrini tuttum, terminatör filminden esinlenseler siber bir karakter çıkarsalar güzel olabilirdi

kırmızı parıltı konusu
kırmızı göz çok abartılı değilmi sizcede?
şöyle düşünün, hani yüzün üzerine tam gözün altına bir ben eklesenmi güzel durur, yoksa sivilcemi?
bu çalışmanın kırmızı parıltısı bana sivilce gibi geldi
size güzel gözüküyorsa bilgisayarınızda duvar kağıdı olarak kullanın, umrumda olmaz
istediğiniz yapın bende istediğimi rahat rahat beğenmeyeyim, değilmiK. Hyper Girl Tasarım Yarışması Sonuçlandı!
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-07-2009 #9
oooo
siz konuyu bıraktınız bana kapıldınızK. Hyper Girl Tasarım Yarışması Sonuçlandı! zaten kafası çalışan insanların en sevidiği şeydir, hayatı satranç oyunu gibi görür tüm fırsatlarda rakibi
sıkıştırırK. Hyper Girl Tasarım Yarışması Sonuçlandı! neyse..K. Hyper Girl Tasarım Yarışması Sonuçlandı!

evet ayne öyle nod32 fikrini tuttum, terminatör filminden esinlenseler siber bir karakter çıkarsalar güzel olabilirdi

kırmızı parıltı konusu
kırmızı göz çok abartılı değilmi sizcede?
şöyle düşünün, hani yüzün üzerine tam gözün altına bir ben eklesenmi güzel durur, yoksa sivilcemi?
bu çalışmanın kırmızı parıltısı bana sivilce gibi geldi
size güzel gözüküyorsa bilgisayarınızda duvar kağıdı olarak kullanın, umrumda olmaz
istediğiniz yapın bende istediğimi rahat rahat beğenmeyeyim, değilmiK. Hyper Girl Tasarım Yarışması Sonuçlandı!
Belkide o kırmızı gözlü varlık bir cybernetic bio-organism (sibernetik organizma)..? K. Hyper Girl Tasarım Yarışması Sonuçlandı!

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

Nazy(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-07-2009 #10
Belkide o kırmızı gözlü varlık bir cybernetic bio-organism (sibernetik organizma)..? K. Hyper Girl Tasarım Yarışması Sonuçlandı!
tabi bunu yansıtan tek obje, sadece gözleri
bu yüzden çalışmanın geneline aykırı..

normal, bizim çektiğimiz fotoğrafları bir düşünün
fotoğraflardaki kırmızı göz olayını düşünün, herkesin vardır öyle bir fotoğrafıK. Hyper Girl Tasarım Yarışması Sonuçlandı!
hiç gözlerin cyborg gibi çıkmış diye bir espiri duydunuzmu? ben duymadım
yani velhasıl
gözüne yanlışlıkla kırmızı bi parıltı eklenen masum bir kıza cyborg
yada sibernetik organizma demek mantıklı gelmiyor
gerçi 2000 dolara anca gözleri parlarK. Hyper Girl Tasarım Yarışması Sonuçlandı! o organizmanın
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları