Kabartma harf yapılmasında problem

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Kabartma harf yapılmasında problem Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar İ-N-G harflerine bakarsanız kabartmada problemler var.Bunun neden yapıyor ya her seferinde elle düzeltmekten bıktım.Kafayı yiyecem bunun bir çözümü var mı ?Coreli sildim tekrar yükledim olmadı.X4 var corel ...

Alt 01-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar İ-N-G harflerine bakarsanız kabartmada problemler var.Bunun neden yapıyor ya her seferinde elle düzeltmekten bıktım.Kafayı yiyecem bunun bir çözümü var mı ?Coreli sildim tekrar yükledim olmadı.X4 var corel 11 de de aynısı oluyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 01-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hangi menüyü kullanarak yapıyoprsunuz?

Fontu değiştirmeyi denedinizmi?
Bu mesajdan alıntı yap
Zynopsis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 01-04-2009 #3
fontu curveleyip tekrardan denesen.. Font değiştirmekte bazen işe yarıyor...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 01-04-2009 #4
hayır olmuyor convertli sol taraftaki pencerelerden yapıyorum extrude den yapıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Rıdvan KAYAHAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rıdvan KAYAHAN

Grafiker / Manisa

Alt 01-04-2009 #5
O halde size tavsiyem İllustrator kullanmanız.
Butür problemleri orada çekmeyeceksinizKabartma harf yapılmasında problem
emin olun...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 01-04-2009 #6
teşekkürler ben almıyım Kabartma harf yapılmasında problem küçüklüğümden beri corel kullanıyorum Kabartma harf yapılmasında problem
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 02-04-2009 #7
küçüklüğünden beri Kabartma harf yapılmasında problem

Bendede hiç bir sorun yok ,tekrar silip yüklemişsinde zaten :sadsmile:

Ayarlardanmı acaba diyeceğim ama zaten bildigin şey, yanlış yapacagını düşünmüyorum... Kabartma harf yapılmasında problemarty:
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 02-04-2009 #8
Valla yapamadım yaa oyle kaldı her seferinde elle düzeltiyorum Kabartma harf yapılmasında problem
Bu mesajdan alıntı yap
kemald78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kemald78

Grafiker / Tekirdağ

Alt 02-04-2009 #9
al sana corelde kabartma harf nasıl yapılır videosu kendim hazırladım arada takıldı makinam kusura bakma makina başka işlem yapıyorduda ondan dolayı eğerki yaptığım gibi yaparsan ve olmazsa o zman makinan format atıp tekrardan kurman lazım çünkü coreli silip kurmak çözüm olmaz bazı dosyaları windows iinde kaldığından üzerine yazmaz es geçer ve aynı hata devam eder

indir
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 02-04-2009 #10
O halde size tavsiyem İllustrator kullanmanız.
Butür problemleri orada çekmeyeceksinizKabartma harf yapılmasında problem
emin olun...
arkadaş bunu corelde yapamadığını yardım istediğini belirtiyor yoksa başka proğram kullanarak yapmak sorunu çözebilir belki ama önemli olan sorun olan proğramda işi tamamlamak...saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları