Kadıköy'de bulunan ofisimize yaratıcı referans gösterebilecek grafiker arıyoruz.

Sonuçlanan İlanlar - Kadıköy'de bulunan ofisimize yaratıcı referans gösterebilecek grafiker arıyoruz. ...

Kadıköy'de bulunan ofisimize yaratıcı referans gösterebilecek grafiker arıyoruz.
albanbilisim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

albanbilisim

Webmaster / İstanbul

ünlem

Alt 14-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 15-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Kadıköy'de bulunan ofisimize yaratıcı referans gösterebilecek grafiker arıyoruz. veya Kadıköy'de bulunan ofisimize yaratıcı referans gösterebilecek grafiker arıyoruz.sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

semra Akcı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

semra Akcı

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 15-10-2010 #3
Mail adresi yada tel numaranızı belirtirsenız.Refereranslarımı ve cv göndermek istiyorum
ERHAN BAKIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ERHAN BAKIR

Grafiker / Ankara

Alt 15-10-2010 #4
freelance olarak düşünürseniz size yardımcı olabilirim.
krrr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

krrr

Grafiker / İstanbul

Alt 15-10-2010 #5
Merhaba, Yeditepe Üniversitesi grafik tasarım bölümünden mezunum. Grafik Tasarım yanından İllüstrasyonla da ilgileniyorum. Ayrıca evim de Kadıköy' e yakın. Eğer mail adresinizi verirseniz, portfolyomu yollayabilirim.

milagros isimli Üye şimdilik offline konumundadır

milagros

Grafiker / İstanbul

Alt 16-10-2010 #6
merhaba ben fani kohen