Kadıköy'de Tabela ve Digital Basık Alanında Çalışacak Eleman

Sonuçlanan İlanlar - Kadıköy'de Tabela ve Digital Basık Alanında Çalışacak Eleman ...

huzeyd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

huzeyd

Webmaster / İstanbul

Alt 17-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

* Firma ismi: Linehat (Kadıköy)
* Çalışma şartları: Tam zamanlı
* Özellikleri: Kadıköye yakın ikamet eden, iş tecrübesi olan
* İşin mahiyeti: Tabela ve Digital Baskı da çalışmak üzere
* İletişim bilgileriniz: ********* (CVnizi Ücret Talebinizle birlikte göndermeniz rica olunur)
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Kadıköy'de Tabela ve Digital Basık Alanında Çalışacak Eleman veya Kadıköy'de Tabela ve Digital Basık Alanında Çalışacak Elemansayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..