kadıköydeki ajansımıza grafiker alınacaktır

Sonuçlanan İlanlar - kadıköydeki ajansımıza grafiker alınacaktır Sponsorlu Bağlantılar kadıköy koşuyolundaki ajansımıza tercihen anadolu yakasında ikamet eden. photoshop freehand illustrator programlarına iyi derecede hakim, sorumluluk sahibi, kendine güvenen bay/bayan grafiker alınacaktır. cv, iletişim bilgileri ve örnek çalışmaları ...

Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 01-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kadıköy koşuyolundaki ajansımıza tercihen anadolu yakasında ikamet eden.
photoshop freehand illustrator programlarına iyi derecede hakim, sorumluluk sahibi, kendine güvenen bay/bayan grafiker alınacaktır. cv, iletişim bilgileri ve örnek çalışmaları ********* adresine göndererek başvuru yapılacaktır.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 02-07-2010 #3
lütfen mailinize GÖRSEL REFERANSLARINIZI da ekleyiniz. yalnızca cv olarak gelen mailler kesinlikle değerlendirmeye alınmamaktadır.

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 05-07-2010 #4
ilan günceldir
brkoztrk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brkoztrk

Grafiker / İstanbul

Alt 07-07-2010 #5
şuan hazır cvm yok isterseniz qörüşebiliriz Bilge adam web tasarım grafik mezunuyum ıllstrtr,psd,indesing,dreamwear prgramlarını biliyorum...

Burak ÖZTÜRK

iyi günler...

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 07-07-2010 #6
şuan hazır cvm yok isterseniz qörüşebiliriz Bilge adam web tasarım grafik mezunuyum ıllstrtr,psd,indesing,dreamwear prgramlarını biliyorum...

Burak ÖZTÜRK

iyi günler...
örnek çalışmalarınızı mail atarsanız inceledikten sonra dönüş yapılacaktır.
graf_hedi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graf_hedi

Grafiker / İstanbul

Alt 10-07-2010 #7
ilan güncelmi?
worldly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

worldly(31)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 03-08-2010 #8
ben Cemalettin

Temel web tasarım ve grafik tasarım eğitimini aldım.Şimdi ileri seviye eğitim almaya başladım ama aynı zamanda piyasaya da adım atmak istiyorum. Bu yüzden siz değerli iş verenlerle çalışmak isterim.

Adobe photoshop cs5 (orta )

Corel Draw x4 (orta)

Macro media freehand MX11(orta)

Quark Xpres (orta )

Gsm:*********

Gsm2:*********

e mail :*********

Ulaşırsanız sevinirim serin kalın
NOT:KESİNLİKLE SİGARA KULLANMIYORUM
graphicer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicer(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2010 #9
Ufuk Bey; Yaklaşık 1 sene önce bundan bir önceki ilanınıza başvurdum. Bütün çalışmalarımla dosyamla ofisinize gelip görüştüm. Sizi arkadaşlar aricak dendi. 1 sene boyunca ne olumlu ne olumsuz sizden bir yanıt alamadım. Bu uzun süre sonunda msn aracılığıyla bana ulaşarak yine cv ve örneklerimi istediniz ve gene aynı yukarda Burak Öztürk arkadaşımıza yazdığınız gibi örnek çalışmalarınızı yollayın biz size geri döneriz dediniz. 3 haftadır gene sizden ne olumlu ne de olumsuz bir yanıt yok. Sizin nasıl bir grafiker aradığınızı merak ediyorum. Sürekli ilanınızı güncelliyorsunuz. Bu kadar grafiker arkadaştan birini bulamadınız mı? Merak ediyorum. İyi Çalışmalar
oreiro isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oreiro

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2010 #10
Ufuk Bey; Yaklaşık 1 sene önce bundan bir önceki ilanınıza başvurdum. Bütün çalışmalarımla dosyamla ofisinize gelip görüştüm. Sizi arkadaşlar aricak dendi. 1 sene boyunca ne olumlu ne olumsuz sizden bir yanıt alamadım. Bu uzun süre sonunda msn aracılığıyla bana ulaşarak yine cv ve örneklerimi istediniz ve gene aynı yukarda Burak Öztürk arkadaşımıza yazdığınız gibi örnek çalışmalarınızı yollayın biz size geri döneriz dediniz. 3 haftadır gene sizden ne olumlu ne de olumsuz bir yanıt yok. Sizin nasıl bir grafiker aradığınızı merak ediyorum. Sürekli ilanınızı güncelliyorsunuz. Bu kadar grafiker arkadaştan birini bulamadınız mı? Merak ediyorum. İyi Çalışmalar
bende merak ettim şimdi
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları