Kadıköy'deki reklam ajansımıza

Sonuçlanan İlanlar - Kadıköy'deki reklam ajansımıza ...

bak1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bak1

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kadıköydeki reklam ajansımıza grafiker arıyoruz. Uzun süreli çalışma planları olan, mesai saatine dikkat edecek, sosyal ilişkileri kuvvetli arkadaşlar cvlerini ********* adresine konusuna Grafiker olarak yazıp göndersinler.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 13-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

brkoztrk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brkoztrk

Grafiker / İstanbul

Alt 15-07-2010 #3
hazır cvm malesef yok bilge adam web tasarım grafik üstün başarı mezunuyum ıllstrator,psd,indesing,flsh,dreamwear birazda frehand programlarını biliyorum anadolu yakasında oturuyorum isterseniz görüşebiliriz...

Burak ÖZTÜRK

iyi günler...