Kadın adam kalp

Serbest Çalışmalar - Kadın adam kalp ...

Kadın adam kalp
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Kadın adam kalp

Alt 08-10-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kadın adam kalp

Çalışma bana aittir. Baktığınızda bu çalışmadan anladıklarınızı ve hissettiklerinizi öğrenmek istiyorum?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-10-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Adam kadinin kalbini calmis, ama cok kanatmis, ve artik kadin kalpsiz kalmis, kimseyi sevemez.
Bu mesajdan alıntı yap
gencomancer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gencomancer(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-10-2007 #3
bence platonik bir hikaye var burda. Kizda sevseydi zaten kalbini cikarir verirdi.
Bu mesajdan alıntı yap
nagehanozbay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nagehanozbay

Grafiker / Ankara

Alt 08-10-2007 #4
galiba biraz platonik bir aşk. ama kadının canı çok acımış. kimbilir belki de pişmandır sevdiğine...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 08-10-2007 #5
Kadın masumdu, o yüzden beyaz zemin üzerinde...Adam yarı karanlık; bir tarafı yalan, diğer tarafı çocuk... İkisinin arasında gidip geliyor. Kadın bu çelişkiden rahatsız, en büyük fedakarlığı yapıyor kalbini veriyor çünkü adamın kalbi yok, kalp olan tarafı karanlık... Bu figürde aşk yok, acı var...
Bu mesajdan alıntı yap
Hades isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hades

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-10-2007 #6
Kadın kendisi dahil herkesin onu kandırdığı bir oyunda kısılmış kalmıştır. Onun için kutsal olan, o en çok değer verdiği beden kendi kendisine aynı değeri vermiyorken kadın parçalara ayrılır. Defolu değerler devirir dekoru, oyun biter.. Adam, suçu bozuk psikolojisine atmış, kadınsa tükenmiştir. İnanacağı bir sevgi, kendi kendine vereceği çekip gitme iradesi ve uzun, huzurlu bir uyku diler. Adam çizgili kagıtlardan silinir gider...
Bu mesajdan alıntı yap
poyraz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyraz

Grafiker / Bursa

Alt 09-10-2007 #7
kadın adama tutku derecesinde aşık ve çok kıskanç bu yüzden adam bunalmış ve adam bi başkasına aşık. adam bi buhran anında kadının kalbini yerinden çıkarmış.bu kadar çok sevip bunaltmasın diye. rahat bıraksın diye. bence kadında çok mülayim değil. adam kadar kirli o da. yoksa yapan kadını beyaz yapardı. arkadaki beyaz fon ise aldatmaca.
Bu mesajdan alıntı yap
Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 09-10-2007 #8
Kadın masumdu, o yüzden beyaz zemin üzerinde...Adam yarı karanlık; bir tarafı yalan, diğer tarafı çocuk... İkisinin arasında gidip geliyor. Kadın bu çelişkiden rahatsız, en büyük fedakarlığı yapıyor kalbini veriyor çünkü adamın kalbi yok, kalp olan tarafı karanlık... Bu figürde aşk yok, acı var...
bi nevi düşündüğüm şeyi aktarmış arkadaşımız ama tuhaf bi hisle şöyle birşey hissettim ayrılık var ama kadın kalbini vermiyo adam makasla kesiyo kadının kalbi yerde bence adam beni sevmiyorsan kimseyi sevemezsin gibi bi tavırda.. öle acayip birşey biliyorum anlatamıyorum Kadın adam kalp

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
kıvılcım isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kıvılcım

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 09-10-2007 #9
ben makasla kesilen yeri merak ediyorum nerde????
Bu mesajdan alıntı yap
ilayda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilayda(30)

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 09-10-2007 #10
Adam kadının kalbine sahip olamamış.Yalnızca acı vermiş ona.Çekip alamamış kalbini yerinden.Belki de adam kadına acı verdiğinin farkında değildi.Akan kanın kalp şeklini alması kadını hala sevdiğini hissettirdi bana.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
kadn adam kalp, kadin adm kalp, kadin adam klp, kadin adam kalp, koctac