kadın kolaj

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - kadın kolaj ...

kadın kolaj
ilkdilek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilkdilek

Grafiker / İstanbul

kadın kolaj

Alt 15-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kadın kolaj

kadının tarifini nasıl yaparsınız dediğinde hocamız, bu aklıma geldi ve kompozisyon oluşturdum kendini beğenmiş, ön planda olmak isteyen ben merkezli bir kadın tasfiri yaptım... (bu ben değilim) :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kadının tarifini nasıl yaparsınız dediğinde hocamız, bu aklıma geldi ve kompozisyon oluşturdum kendini beğenmiş, ön planda olmak isteyen ben merkezli bir kadın tasfiri yaptım... (bu ben değilim) :wink:
İyi ama anlatımına bakıyorum, sonra çalışmaya bakıyorum ve gördüğüm sadece ayakkabı düşkünü bir kadın imajı olmuş :surprised:
Bu mesajdan alıntı yap

ilkdilek

Grafiker / İstanbul

Alt 15-12-2008 #3
hayır aslında kadın olarak bakmanız gerekir ayakkabıya öndeki ayakkabı gösterişli ihtişamlı iken geride kalan ayakkabı onun güzelliğiyle ezilmiş burkulmuş ve beğeni görmeyen bir ayakkabı. belki açıklama yetersiz kaldı ama diğer çalışmalarda bir arkadaşımda kadeh bardağı ile tasvir etti kadını zarif olduğu için belki açıklayıcı olmuştur ii çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 15-12-2008 #4
evet, ben daha değişik bir imaj çalışması bekledim...

Ben Güzelim diye yazmışsınız... Benim için Ben güzelim diyen bayan Sade melek yüzlü olacak ama o zaman o ben güzelim demezkadın kolaj
madem öyle bir tasarım düşünmuşsunuz o zaman çantalar da eklemelisiniz, çünku her bayanın en iyi arkadaşkadın kolaj ayakabı çantasız bir birinden uzak durmazlarkadın kolaj

reklam gibi olmasın LunaTic üye adı kadın ilgili forum içersinde bir çalışma var... Kadın Konulu Kolaj (İlk Çalışmam)

belki size yardımcı olacak

kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

ilkdilek

Grafiker / İstanbul

Alt 15-12-2008 #5
herkes kadını farklı tasvir edebilir çünkü herkesin bakış açısı farklıdır. baktım arkadaşımızın çalışmasına gayet başarılı buldum... bu çalışmayı yapalı aylar oldu düzeltme yapmadan görüşlerinize sundum (baktığım zaman şunuda yapmalıymışım dediğim oldu tabi ama...) o an aklıma bu gelmiş demekki bende o şekilde bir düzenleme yapmışım yinede tşk ederim yorumlarınız için
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
kadin, kolaj