Kadınlar Ne İster?

Basılı Yayınlar - Kadınlar Ne İster? ...

Kadınlar Ne İster?
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Kadınlar Ne İster?

Alt 25-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kadınlar Ne İster?

Kadınların gidip kendilerine erkek seçebilecekleri bir erkek mağazası açılmıştır. Mağaza 5 katlıdır ve her kat çıkıldıkça, erkeklerin nitelikleri de yükselmektedir. Mağazada sadece tek bir kural geçerlidir: Herhangi bir katın kapısından içeri giren kadın, o kattan alışveriş etmek zorundadır ve eğer bir üst kata çıkmak isterse, tekrar aşağı katlara inemez. Bir gün bir grup kız arkadaş, kendilerine erkek seçmek için mağazaya gider.

1. Katın kapısında şunlar yazılıdır: 'Bu kattaki erkeklerin çalışacak bir işleri var ve çocukları da severler.' Kızlar yazılanları okur ve şöyle derler: 'Eh, hiç yoktan iyidir ama bir de üst kata bakalım.'
2. Katın kapısında şunlar yazılıdır: 'Buradaki erkeklerin iyi bir işleri var, çocukları severler ve son derece yakışıklıdırlar.' Kızlar: 'Hiç fena değil ama acaba bir üst katta ne var?'
3. Katın kapısında şunlar yazılıdır: 'Buradaki erkeklerin çok iyi birer işleri var, çocukları severler, son derece yakışıklıdırlar ve ev işlerine de yardım ederler.' Kızlar: 'Aman Tanrım, çok etkileyici ama yukarıda başka katlar da var.'
4. Katın kapısında şunlar yazılıdır: 'Buradaki erkeklerin işleri çok iyi, çocukları çok severler, gayet yakışıklı olup, ev işlerine yardım ederler ve ayrıca son derece romantiktirler.' Kızlar çığlık atmaya başlarlar: 'İnanılmaz, bir üst katta bizi neyin beklediğini bir düşünün!'
Ve bir kat daha çıkarlar...
5. Katın kapısında şunlar yazmaktadır: 'Bu kat boştur ve sadece, kadınları memnun etmenin mümkün olmadığını kanıtlamak için konulmuştur.'

Kadınlar, yeryüzünün en büyük muammalarından birisidir. Gerek bireysel hayatlarında, gerek toplumsal hayatta birçok farklı rolü üstlenen bu eşsiz varlıklar hakkında, kadınların ve erkeklerin kaleminden, bilinmesi gereken her şeyi bu kitapta bulacaksınız.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

melekru isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melekru(32)

Grafiker / Antalya

Alt 25-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kadın milleti işte :rofl:

paylaştığın için teşekkürler the_one
Bu mesajdan alıntı yap
fukuku isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fukuku

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 28-10-2008 #3
ayyy koptum valla gercektende bölemiyiz acaba yaKadınlar Ne İster?
ben kendi adıma konuşucak olursam hani erkek bakımında değil fakat başka konularda gercektan doyumsuzum sende bilrsin timurKadınlar Ne İster? yemek konusunda mesela heheKadınlar Ne İster?
Bu mesajdan alıntı yap
özzlemm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özzlemm

Grafiker / Ankara

Alt 28-10-2008 #4
aslında bu şekilde olan bayanlar da var fakat istisnalar da var mesela istisnalardan biri de ben..
paylasımın için teşekkürler Kadınlar Ne İster? güzel paylaşım.
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-10-2008 #5
gülümseyin Kadınlar Ne İster? dramatik bir durum erkek mağazası ilginc Kadınlar Ne İster?
paylaşım için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-10-2008 #6
kadın milleti işte :rofl:

paylaştığın için teşekkürler the_one
Rica ederim.
ayyy koptum valla gercektende bölemiyiz acaba yaKadınlar Ne İster?
ben kendi adıma konuşucak olursam hani erkek bakımında değil fakat başka konularda gercektan doyumsuzum sende bilrsin timurKadınlar Ne İster? yemek konusunda mesela heheKadınlar Ne İster?
Yemek buldun mu ye dayak buldun mu kaç... Kadınlar Ne İster?
aslında bu şekilde olan bayanlar da var fakat istisnalar da var mesela istisnalardan biri de ben..
paylasımın için teşekkürler Kadınlar Ne İster? güzel paylaşım.
Rica ederim.Bu arada kendinizden pek eminsiniz Kadınlar Ne İster?
gülümseyin Kadınlar Ne İster? dramatik bir durum erkek mağazası ilginc Kadınlar Ne İster?
paylaşım için teşekkürler.
Rica ederim."Erkek mağazası" ilk başta benim de garibime gitti.Biraz düşününce aklıma "kadın mağazası" olsaydı ne olur du sorusu takıldı Kadınlar Ne İster?
Belki de farklı bir sonuç olmayabilirdi Kadınlar Ne İster?
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-10-2008 #7
doyumsuz olmak kadının doğasında var...ama özellikle ilgi ve sevgi isterler sığınacak ona kendini özel hissettirecek bir yol arkadaşı varsa yanında yanındakinin kıymetini bilir ve sım sıkı elinden tutar...paylaşım için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sonay Görkem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sonay Görkem

ℂ⋆

Yrd. Grafiker / İzmir

Alt 28-10-2008 #8
kadınlar.....

Daha önce benzer bi konu açılmıştı Kadınlar Ne İster?

Teşekkürler paylaşım için the_one..
Bu mesajdan alıntı yap

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-10-2008 #9
kadınlar.....

Daha önce benzer bi konu açılmıştı Kadınlar Ne İster?

Teşekkürler paylaşım için the_one..
Uyarı için ben teşekkür ederim ama bu konu bir kitap tanıtımı ile ilgili Kadınlar Ne İster?
Kitabın konusu malüm...Yorum olarak da muhakak sizin bahsettiğiniz konu ile benzer yorumlar gelecektir.
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 28-10-2008 #10
bir dergide okumuştum..
" ERKEKLERİ ÇOK İYİ ANLAYIN AZ SEVİN, KADINLARI ANLAMAYA KALKIŞMAYIN AMA ÇOK SEVİN "
katılıyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ister, kadinlar, kadınlar, İster