Kadınlar neden erkek parfümü...

Graficafe - Kadınlar neden erkek parfümü... Sponsorlu Bağlantılar Evet sizce kadınların neden erkek parfümlerini sevdiklerine cevap nedir? Erkekler bayan parfümü kokusunu sürsede kullanmazlar. Bunun iki sebebi olabilir: Başkaları tarafından yanlış yorumlanmamak için. Sadece kendileri ile ilgili ...

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Evet sizce kadınların neden erkek parfümlerini sevdiklerine cevap nedir?

Erkekler bayan parfümü kokusunu sürsede kullanmazlar. Bunun iki sebebi olabilir:
  1. Başkaları tarafından yanlış yorumlanmamak için.
  2. Sadece kendileri ile ilgili olmadığından.
  1. Başkaları tarafından yanlış yorumlanmamak için.

Düşünsenize bayan parfümü kullanan bir arkadaşınız. Kadınlar neden erkek parfümü... İnsan neler düşünmez değilmi. Bu şık çok fazla uzatılacak bir madde değildir. Zaten herşey açıktır.
  1. Sadece kendileri ile ilgili olmadığından.

Çünkü bir erkek sadece kendisinin hoşuna gidiyor diye bayan parfümü kullanmaz. Kadını da etkilemek ve dikkat çekmek ister. Oysaki bir kadın sadece kendini düşünüyor ve çevresindekiler umrunda değilse sadece kendisinin hoşuna giden erkek parfümünü kullabilir.

Yukarıda ki denklemimden çıkarılacak sonuç:
Kadın = Bencil. Kadınlar neden erkek parfümü...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hande DEMİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hande DEMİR(43)

Grafiker

Alt 06-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yok canım. bayanlara özeniyorsunuz.
• bir bayan erkek parfümü kullanabilir abes durmaz. peki ya, bi erkek bayan parfümü kullanırsa... :giggle:
• bir bayan pantalon giyebilir, hatta kravat bile takabilir. peki ya, bi erkek etek giyerse... :giggle:
• bir bayan her rengi rahatça kullanabilir. peki ya bi erkekte pembenin en parlak tonları... :giggle:
• bir bayan çirkinse de makyajla güzelleşebilir. peki ya bir erkek makyaj yaparsa... :giggle:
Bu mesajdan alıntı yap
efsunlu_kizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efsunlu_kizz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-07-2008 #3
kusura bakma ama ben böyle bir denklemi nasıl olusturdun anlamadım o zaman erkek=korkak mı? demeliyiz senin yazının sonucunda bölede bir denklem cıkarabiliriz
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-07-2008 #4
yok canım. bayanlara özeniyorsunuz.
• bir bayan erkek parfümü kullanabilir abes durmaz. peki ya, bi erkek bayan parfümü kullanırsa... :giggle:
• bir bayan pantalon giyebilir, hatta kravat bile takabilir. peki ya, bi erkek etek giyerse... :giggle:
• bir bayan her rengi rahatça kullanabilir. peki ya bi erkekte pembenin en parlak tonları... :giggle:
• bir bayan çirkinse de makyajla güzelleşebilir. peki ya bir erkek makyaj yaparsa... :giggle:
  • Bence abes duruyor.
  • Bir İskoç ta etek giyiyor. Kimse bir şey demiyor. Kadınlar neden erkek parfümü...
  • Pembe giyen erkeklerde biliyorum. Özellikle gömlek ve kravat...
  • Çirkinlik içtedir dışta değil. ( İşte bu çok büyük bir yalandı. Kadınlar neden erkek parfümü... )

kusura bakma ama ben böyle bir denklemi nasıl olusturdun anlamadım o zaman erkek=korkak mı? demeliyiz senin yazının sonucunda bölede bir denklem cıkarabiliriz
Diyebilirsin. Kadınlar neden erkek parfümü... Bu ne beni ne de seni haklı çıkartmaz. Kadınlar neden erkek parfümü...

Bu mesajdan alıntı yap
Hande DEMİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hande DEMİR(43)

Grafiker

Alt 06-07-2008 #5
  • Bence abes duruyor.
  • Bir İskoç ta etek giyiyor. Kimse bir şey demiyor. Kadınlar neden erkek parfümü...
  • Pembe giyen erkeklerde biliyorum. Özellikle gömlek ve kravat...
  • Çirkinlik içtedir dışta değil. ( İşte bu çok büyük bir yalandı. Kadınlar neden erkek parfümü... )
peki sizi bir iskoç erkeği gibi etek ve pembe tişörtle görebilir miyiz?:rolleyes:
Bu mesajdan alıntı yap
AnıL Karahan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AnıL Karahan

Grafiker / İzmir

Alt 06-07-2008 #6
Hande arkadaşımız biraz çelişkili bir cevap vermiş bunların yarısı tahsil yarısıda erkeklık gururlarıyla delıkanlılıkla ilgiliKadınlar neden erkek parfümü...

mesela ben televizyon reklamlarında etek giyen erkek gördüm ama yolda giderken yürürken görmedim göremem yani bunu aklı ermeyen bir insan bile yapmazkı zaten.

Yüce allah İnsanları 2 cins de yaratmış Bay , Bayan Kadınlar neden erkek parfümü...

ama tabi ben türklük özgüsüyle konuştum.

askerleri eteklı olan ülkeler varKadınlar neden erkek parfümü...
Bu mesajdan alıntı yap
graffix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffix

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 06-07-2008 #7
Erkekleri çok sevdikleri için olmasın sakın Kadınlar neden erkek parfümü...
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-07-2008 #8
Erkekleri çok sevdikleri için olmasın sakın Kadınlar neden erkek parfümü...
Parfüm üreticileri ürünlerini üretirken bir takım hormonları harakete geçirecek formüllerde kullanırlar. Bir kadın erkek parfümü kullandığında kendim sıkarım kendim koklarım gibi bencilce bir düşünceye kapılıyor bence...

Buda yine denklemi ortaya çıkartıyor... Kadınlar neden erkek parfümü...

Kadın = Bencil.

Not: Erkek parfümü kullanmayan tüm kadınlar tüm oylarımız size... Kadınlar neden erkek parfümü...

Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-07-2008 #9
Ben hiç erkek parfümü kulanmadım... Ama niye kadınlara çamur atıyorsunuz ya...
Çok sevginizden şaka yapiyorsunuz dimi?
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 06-07-2008 #10
Parfüm üreticileri ürünlerini üretirken bir takım hormonları harakete geçirecek formüllerde kullanırlar. Bir kadın erkek parfümü kullandığında kendim sıkarım kendim koklarım gibi bencilce bir düşünceye kapılıyor bence...

Buda yine denklemi ortaya çıkartıyor... Kadınlar neden erkek parfümü...

Kadın = Bencil.

Not: Erkek parfümü kullanmayan tüm kadınlar tüm oylarımız size... Kadınlar neden erkek parfümü...

Parfüm kokusu: temiz, ferah, mutluluk, güzellik bir parçasıdır.

peki, çoğu bayan parfümleri çiçek kokusundan yapılmış. onun için erkek bayan parfümü kullanamaz, arkadaş tarafından yanlış anlaşılmak korkusundan. Aynı şekilde de pembe tonları giysileri da giyemez ''Erkek adamı yıkışmaz'' diye... bazı kokular uni*** olduğu için kadın rahatlıkal kulanabilir.

peki, o zaman neden kadın erkek parfümü kullanılmaz?

Kadın = Bencil. Ya Erkek?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
erkek, kadınlar, neden, parfümü