Kafa pas çizgisi atıyor

Dijital makineler - Kafa pas çizgisi atıyor ...

Kafa pas çizgisi atıyor
Retlit90 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Retlit90

Grafiker / Ankara

Kafa pas çizgisi atıyor

Alt 03-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar makinanın markası nitrojet 6 renk biz 4 renk kullanıyoruz
ilk aldıgımızda makina gayet iyidi ama son 2 aydır pas çizgisi atmaya başladı 4 pas bastıgım işlerde özellikle (folyo,branda) da cok belli ediyor kafada bi tıkanıklık var ama bunun çizgi atmayla bi alakası yk sanırım makinayı aldıgımız şahıs aynı boyayı daha pahalıya ondan almadıgımız için bu konuda yardımcı olmuyor bu konuda bilgisi olan varsa yardımlarını bekliorum....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

leo71 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leo71(36)

Baskıcı / Ankara

Alt 03-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar makinanın markası nitrojet 6 renk biz 4 renk kullanıyoruz
ilk aldıgımızda makina gayet iyidi ama son 2 aydır pas çizgisi atmaya başladı 4 pas bastıgım işlerde özellikle (folyo,branda) da cok belli ediyor kafada bi tıkanıklık var ama bunun çizgi atmayla bi alakası yk sanırım makinayı aldıgımız şahıs aynı boyayı daha pahalıya ondan almadıgımız için bu konuda yardımcı olmuyor bu konuda bilgisi olan varsa yardımlarını bekliorum....
dostum bende bahsettiğin makinadan 2 tane var
4 kafa mı makinan 8 kafamı ? sana yardımcı olurum
yaptığı hatayı fotoğraflayıp eklesen yardımcı olurum
Bu mesajdan alıntı yap
lesouf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lesouf

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 04-04-2011 #3
kafaların da dozul vardır altını temizleme çubugu ıle solvent ile temızlemenı tavsıye ederım
Bu mesajdan alıntı yap
hacikaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hacikaya(31)

Baskıcı / İstanbul

Alt 04-04-2011 #4
sen bence makinenin filim kısmını sil ve birde adımlama ayarı yaparsan belki olur(
Bu mesajdan alıntı yap
esoydan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esoydan

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2011 #5
bende roland sp-540v kullanıyorum, 2 kafa 4 renk. mavi ve siyahın olduğu kafada ufak bi tıkanıklık var, yaklaşık 1 yıldır böyle kullanıyorum. önceden görsel baskılarında bile en düşük kalitede mükemmel sonuç alıyordum. şimdi görsel olan hassas işlerde hq baskı almak zorunda kalıyorum. buda hayli vakit kaybı yaratıyor. tabela branda vs. baskı aldığımda en hızlı şekilde basıyorum. bunu düzeltmenin tek yolu kafa değişikliğimidir?

baskı sonuçları

Kafa pas çizgisi atıyor
By esoydan at 2011-04-20

Kafa pas çizgisi atıyor
By esoydan at 2011-04-20
Bu mesajdan alıntı yap
ergdgl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ergdgl

Hiç Biri / Ankara

Alt 22-04-2011 #6
retlit90(ankara)
leo71(kırıkkale/antalya)
arkadaşlara gönderdiğim boyalar ile kafa kesme voltaj tutmaması gibi sorunları cözülmüştür.seiko kafalı makina(tüm marka model icin) kullanan arkadaşlar boya litresi 22 dolar boyadan dolayı tek bir sorun yasamazsın.servis garantisi veriyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
ergdgl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ergdgl

Hiç Biri / Ankara

Alt 22-04-2011 #7
Roland sp540 için önerim yeni kafa alman(kafa acılması zaman alabılıyor)cıkan kafayı acıtman dan ıncıtmeden acılması,acıldıktan sonra yedek olarak saklarsın
Bu mesajdan alıntı yap