Kafe Çalışması

Deneme Çalışmalar - Kafe Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Tabloit gazete çeyrek sayfa için yaptığım kafe çalışmasıdır. Yorumlarınızı görmek isterim...

Kafe Çalışması
Monored isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Monored

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Kafe Çalışması

Alt 23-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tabloit gazete çeyrek sayfa için yaptığım kafe çalışmasıdır. Yorumlarınızı görmek isterim Kafe Çalışması

Kafe Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

erdogan.34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdogan.34

Grafiker / İstanbul

Alt 24-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşım öncelikle verdiğin emek için teşekkür ediyorum ellerine sağlık ama cafe çalışması dediğin zaman çok şık ve zarif bir çalışma olmalı nitekim cafenin anlamıda o
Bu mesajdan alıntı yap

Monored

Grafiker / İstanbul

Alt 24-08-2011 #3
Evet sende haklısın ama çalışma alanı dediğim gibi çeyrek olduğundan fazla şatafatlı bir reklama gereksinim duymadım. Yorumun için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 24-08-2011 #4
arkadaşım öncelikle verdiğin emek için teşekkür ediyorum ellerine sağlık ama cafe çalışması dediğin zaman çok şık ve zarif bir çalışma olmalı nitekim cafenin anlamıda o
arkadaşa katılıyorum
daha farklı tasarımlar denerseniz çok daha iyi sonuç alacağınıza eminim
iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
MertCivek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MertCivek

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 24-08-2011 #5
Kenarlık olarak kullandığın çiçekler asıl vurgulanmak istenen kafeyi bastırmış sanki. :neutral1:
Bu mesajdan alıntı yap
gfb_cnn_1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 24-08-2011 #6
çalışmaya dikkatlice baktıgımda mezar tası gibi etrafına çiçekler serpiştirilmiş gibi Kafe Çalışması bu işin esprisi tabikide. cafe denildiği zaman daha zarif daha dikkat çekici bir çalışma olmalı bu çalışmada tek dikkatimi çeken çiçekler oldu resimlere bakmak bile 2. planda kaldı. bence resimlerin renkleri ile oynayıp daha canlılık katın ve vurgu cafenin ortamı ve ürünleri olsun. el işaretleri hoş olmamış. keyifle başlayan yazı fontu çok hoş olmuş ama tophane tayfun kafe yazısı olmamıs onun yerine logo çalışırsanız daha güzel olur. 3 ayrı font kullanmışsınız. bence 2 fonta indirip logo gibi cafe ismini yazarsanız daha şık olur Kafe Çalışması zeminde düz beyaz olmasın bence değişik renkler denenebilir. Emeğinize sağlık başarılar dilerim Kafe Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 25-08-2011 #7
çalışmaya dikkatlice baktıgımda mezar tası gibi etrafına çiçekler serpiştirilmiş gibi Kafe Çalışması bu işin esprisi tabikide. cafe denildiği zaman daha zarif daha dikkat çekici bir çalışma olmalı bu çalışmada tek dikkatimi çeken çiçekler oldu resimlere bakmak bile 2. planda kaldı. bence resimlerin renkleri ile oynayıp daha canlılık katın ve vurgu cafenin ortamı ve ürünleri olsun. el işaretleri hoş olmamış. keyifle başlayan yazı fontu çok hoş olmuş ama tophane tayfun kafe yazısı olmamıs onun yerine logo çalışırsanız daha güzel olur. 3 ayrı font kullanmışsınız. bence 2 fonta indirip logo gibi cafe ismini yazarsanız daha şık olur Kafe Çalışması zeminde düz beyaz olmasın bence değişik renkler denenebilir. Emeğinize sağlık başarılar dilerim Kafe Çalışması
evet aynen katılıyorum
Bu mesajdan alıntı yap

Monored

Grafiker / İstanbul

Alt 26-08-2011 #8
arkadaşa katılıyorum
daha farklı tasarımlar denerseniz çok daha iyi sonuç alacağınıza eminim
iyi çalışmalar
Teşekkürler

Kenarlık olarak kullandığın çiçekler asıl vurgulanmak istenen kafeyi bastırmış sanki. :neutral1:
Yorumunuz için teşekkür ederim.

Çok sağolun. Bu değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum. Hem yeni fikir, hemde yeni teknikler öğrenmiş oldum. :handshake::alkis::alkis::alkis:
Bu mesajdan alıntı yap
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 26-08-2011 #9
çok fazla font kullanmışsın, çiçeğin orda duruşunu geçtim decupajı olmamış yinede emeğine sağlık ama daha fazla çalışmalısın bunun üzerinde
Bu mesajdan alıntı yap

Monored

Grafiker / İstanbul

Alt 27-08-2011 #10
çok fazla font kullanmışsın, çiçeğin orda duruşunu geçtim decupajı olmamış yinede emeğine sağlık ama daha fazla çalışmalısın bunun üzerinde
Dikkate alacağım, yorum için teşekkür ederim :yes:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları