Kafe menü tasarımım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Kafe menü tasarımım Sponsorlu Bağlantılar Tamamlamak üzereyim, sadece ortadaki beyaz alana cafeden resimler çekip eklemesi kaldı....

Kafe menü tasarımım
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Kafe menü tasarımım

Alt 25-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kafe menü tasarımım

Tamamlamak üzereyim, sadece ortadaki beyaz alana cafeden resimler çekip eklemesi kaldı.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tale Ayev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tale Ayev

Hiç Biri / Antalya

Alt 25-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Renk uyumu ve dizayn bence güzel, ancak menüde ki listeyi ilk okuduğumda zorlandım açıkçası. Menüde ki yazıları biraz daha okunur yap bence. Ancak çok başarılı bence. Ellerinize Sağlık ve uyarı gelmeden adresleri kaldırın.
Bu mesajdan alıntı yap

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 25-03-2012 #3
Renk uyumu ve dizayn bence güzel, ancak menüde ki listeyi ilk okuduğumda zorlandım açıkçası. Menüde ki yazıları biraz daha okunur yap bence. Ancak çok başarılı bence. Ellerinize Sağlık ve uyarı gelmeden adresleri kaldırın.
Çok teşekkür ederim :smile: , adresilerin üzerini karalamaktansa telefonları ve adresleri uydurarak yazdım :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
RD3S1GN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RD3S1GN

Sanat Yn. / Konya

Alt 26-03-2012 #4
her şeyi böyle göze sokmaya gerek yok demi müşterinin yerine koy kendini eline aldığında ne dersin.

bence şu altdaki yemektabaklarını küçült biraz adres alanını daralt menü sonuçda adresi vurgulamaya gerek yok kart vizit mi ki bu =)

şu elinde kahve servisi yapan beyaz alanı komple kaldır gitsin gözü yormakdan başka bir şey değil.

ve yiyecekler içecekler diye 2 kategoriye ayır ahh bu iş bende olsa Kafe menü tasarımım

neyse vermek istediğim mesajı verdim sanırım yazı karekterinide değiştirirsen sana avantaj olur iyi çalışmalar.

Kendine Biraz Alan Aç o kısımda
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 26-03-2012 #5
Çok teşekkür ederim :smile: , adresilerin üzerini karalamaktansa telefonları ve adresleri uydurarak yazdım :rofl:
iyi yaptın Kafe menü tasarımım ya ben ankarada buraya gitmek istesemmm Kafe menü tasarımım Kafe menü tasarımım işin yoksa iki saat yer ara
Bu mesajdan alıntı yap

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 26-03-2012 #6
her şeyi böyle göze sokmaya gerek yok demi müşterinin yerine koy kendini eline aldığında ne dersin.

bence şu altdaki yemektabaklarını küçült biraz adres alanını daralt menü sonuçda adresi vurgulamaya gerek yok kart vizit mi ki bu =)

şu elinde kahve servisi yapan beyaz alanı komple kaldır gitsin gözü yormakdan başka bir şey değil.

ve yiyecekler içecekler diye 2 kategoriye ayır ahh bu iş bende olsa Kafe menü tasarımım

neyse vermek istediğim mesajı verdim sanırım yazı karekterinide değiştirirsen sana avantaj olur iyi çalışmalar.

Kendine Biraz Alan Aç o kısımda
Düşünceleriniz için teşekkür ederim. Neden iletişim bölümüne o kadar yer ayırdım? Bu hem mönü hemde broşür :rofl: . Zaten resimleri bi ayarlayım beyaz alanı genişletmeyi düşünüyorum.
Müşteri eline alınca " 10 numara olmuş eline sağlık" diyecek adım gibi biliyorum Kafe menü tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 26-03-2012 #7
iyi yaptın Kafe menü tasarımım ya ben ankarada buraya gitmek istesemmm Kafe menü tasarımım Kafe menü tasarımım işin yoksa iki saat yer ara
:rofl: :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 26-03-2012 #8
Kafe menü tasarımım

Sizlerin önerisi doğrultusunda biraz değiştirdim. Böyle nasıl olmuş?

RD3S1GN senin yaptığın mönü tasarımlarından bi tanesini görebilme şansımız var mı? Çok cesur yorumlar yapıyorsun sürekli ama merak ediyorum nasıl işler yaptığını Kafe menü tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 04-04-2012 #9
Kafe menü tasarımım

Baskıdan geldi , müşterim bayıldı Kafe menü tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap
burakkose16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakkose16(23)

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 04-04-2012 #10