Kağıt Tasarlama ?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Kağıt Tasarlama ? Sponsorlu Bağlantılar Photoshop'ta bir kağıt yapmak istiyorum. Sol taraftan gelen beyaz bir a4 kağıdı, alt tarafı hafif kıvrılmış Bunun sol üstüne ataçla tutturulmuş bir takvim ekleyeceğim sağ üstüne de posta ...

Kağıt Tasarlama ?
metude isimli Üye şimdilik offline konumundadır

metude

Hiç Biri / Adana

Dosya23

Kağıt Tasarlama ?

Alt 12-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop'ta bir kağıt yapmak istiyorum.
Sol taraftan gelen beyaz bir a4 kağıdı, alt tarafı hafif kıvrılmış
Bunun sol üstüne ataçla tutturulmuş bir takvim ekleyeceğim sağ üstüne de posta damgası...
Ataçla kağıt tutturma ve kağıt yapımı konusunda önerebileceğiniz adres veya anlatım var mı? Ya da siz açıklayabilirseniz sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 13-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Konunun yanlış yere açılması:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.…….
(Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. Lütfen bundan sonra konu açarken ilgili bölümde olmasına dikkat ediniz.)
Bu mesajdan alıntı yap
tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 13-07-2010 #3
bir photoshop eklentisi vardı. adı yanlış ahtırlamıyorsam page curl gibi birşeydi. onunla sayfaı kıvırabilirsin.

google hazretlerine " photoshop damga yapımı" şeklinde sorarsan tam istediğin gibi birşeyin nasıl yapıldığını gösteren dersler bulabilirsin ki.

ataçla tutturma işine gelince. ya bir yerden ataç bul onu ekle ve bevel and emboss ayarlarıyla oynarak üzerine sanki tutturulmuş izlemini ver ya da kendin çizerek aynı şeyi yap. ataç çizmek çok zor birşey değildir. ama uğraşamam dersen de internette bolca mevcuttur. hatta yanına vektör dersen daha iyi olur Kağıt Tasarlama ?

umarım yardımcı olabilmişimdir.
Bu mesajdan alıntı yap
Pinars isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Pinars

Grafiker / İstanbul

Alt 13-07-2010 #4
mevcut forumda kagit kivrimi icin plug-in bölümüne bakarsaniz bulabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
atac, kağıt, photoshop, takvim