Kahve Diyarı ve Kahve Dünyası Fontu

Fontlar - Kahve Diyarı ve Kahve Dünyası Fontu Sponsorlu Bağlantılar Bülent Erkmen ve Yetkin Başarır'ın tasarladığını biliyorum fakat fontu bir türlü bulamıyorum. Lütfen ismini veyahut upload edip linkini koyarsanız çok sevineceğim. teşekkürler....

Cryoksit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cryoksit(25)

Grafiker / İzmir

Alt 28-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bülent Erkmen ve Yetkin Başarır'ın tasarladığını biliyorum fakat fontu bir türlü bulamıyorum. Lütfen ismini veyahut upload edip linkini koyarsanız çok sevineceğim.

teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mesajali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mesajali

Grafiker / Kayseri

Alt 28-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bülent Erkmen ve Yetkin Başarır'ın tasarladığını biliyorum fakat fontu bir türlü bulamıyorum. Lütfen ismini veyahut upload edip linkini koyarsanız çok sevineceğim.

teşekkürler.
görseli yüklesen daha iyi olurdu
Bu mesajdan alıntı yap
Cryoksit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cryoksit(25)

Grafiker / İzmir

Bu mesajdan alıntı yap
harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 28-09-2012 #5
İyi kullanımlar.
Bu mesajdan alıntı yap
OzanVardar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OzanVardar

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 04-02-2013 #6
Merhaba Mert, nette gezinirken soruna rastladım. Gerçi üzerinden baya geçmiş ama, Kahve Diyarı'nın logotype fontu NuptialBT'dir. Türk tabelacılık sektörünün nice gururlarından biri olarak, diyar diyar farklı fontlar kullanılmıştır. Harun dostumun dediği gibi Nuance Italic bunlardan en popüleri. Şu an kullanımdaki orjinal logonun h harfinin kuyruk çengeli baya bir kısadır. Ama dediğim gibi uygulamada her ikisini de kullanımda görmek mümkün. Şahsen tasarımcısı olarak ben çok eğlenirim. Kahve Diyarı ve Kahve Dünyası Fontu
Kolay gelsin.

NuptialBT
Download Nuptial BT Regular font. Find font samples, examples and test it free at AZfonts

Nuance Italic
Download Nuance Italic font. Find font samples, examples and test it free at AZfonts
Bu mesajdan alıntı yap