Kahve üstünde Kalp

Graficafe - Kahve üstünde Kalp Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar; Arkadaşlar aramızda kahve ile haşir neşir olanlar vardır diyee tahmin ediyorum bu kahvenini üstüne aşarıda gösterdğim resim deki gibi kalp şeklini yada başka bir şeklii nasıl veriyorsunuz ...

Kahve üstünde Kalp
mavisakalcik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavisakalcik

Webmaster / Balıkesir

Kahve üstünde Kalp

Alt 23-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar;
Arkadaşlar aramızda kahve ile haşir neşir olanlar vardır diyee tahmin ediyorum bu kahvenini üstüne aşarıda gösterdğim resim deki gibi kalp şeklini yada başka bir şeklii nasıl veriyorsunuz yönetimi varmıdır.Bilen var ise paylaşırsa sevinirim.

Kahve üstünde Kalp
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 23-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
anladığım kadarı ile bizden ders ya da anlatım istiyorsunuz nasıl olan efekt yapılıyor diye...

eğer doğru tahmin etmişsam o zaman açtığınız konu graficafe de ne işi var? hangi programda bu efecti yapmayi öğrenmek istiyorsunuz?
Bu mesajdan alıntı yap

mavisakalcik

Webmaster / Balıkesir

Alt 23-07-2009 #3
hayır Kahve üstünde Kalp ben gercek hayatta bildiğiniz kahve üstünde nasıl uygulanır onu soruyorum dikkat ederseniz efekt vs vs sormadım Kahve üstünde Kalp
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 23-07-2009 #4
e biz grafik tasarım ilgili forumda olduğumuz için efekt ilgili düşündumKahve üstünde Kalp

garçek hayatta da türk kahvesi üzerine çay kaşığı alıp şekli verebilirsiniz...

aslında o işi barlarda, restoranlarda çalışanlar yapıyorlar, o bir sanat.... türk kahveris üzerine desen, şekli nasıl yapıldığına bilmiyorum ama capuchino üzerine köpük, tarçin, çikolata şurubu vs vs vs kullanıp ince çubuklarla şekli veriyorlar.... çok ince bir iş

Bu mesajdan alıntı yap
parantez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

parantez

Grafiker / Antalya

Alt 23-07-2009 #5
kardeş. kahveyi fincana dökeceksin. köpüklü olacak. sonra bir kürdan ile yavaş yavaş sabır ile şekil vereceksin. aklıma bu geldi. başka tekniği varsa bilmiyorum.:rofl::rofl::tongueout:
Bu mesajdan alıntı yap
postaki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

postaki(38)

Hiç Biri / İzmir

Alt 23-07-2009 #6
Bana kalırsa, yapacağın şekli önce patates baskısı yapardık ya, patatesi ikiye bölüp istediğin şekli kabart. Sonra kahveni yap kesinlikle köpüklü olsun, patates'i ters çevirip kabaran yerleri kapat, köpükleri, kabaran yerler eritecektir ve şeklin de ortaya çıkacaktır diye ümit ediyorum. Kahve üstünde Kalp
Bu mesajdan alıntı yap

mavisakalcik

Webmaster / Balıkesir

Alt 23-07-2009 #7
gösterdğiniz teknikleri biliyorum Kahve üstünde Kalp pataesi muhappetinde zamanında cok uyguladım mesela prnic pilavında Kahve üstünde Kalp
Bu mesajdan alıntı yap
gfb_cnn_1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 23-07-2009 #8
ben bir Türk kahvesi düşkünü olarakdan hiç bilmiyorum ama düşününce postakinin dediği mantıklı... yada fincana kahveyi katınca bir çay kasıgı ile yavasca ortadan baslayarak köpükleri alabilirsin diye düşünüyorum... ayrıca çok farklı bir konu olmus tesekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
postaki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

postaki(38)

Hiç Biri / İzmir

Alt 23-07-2009 #9
gösterdğiniz teknikleri biliyorum Kahve üstünde Kalp pataesi muhappetinde zamanında cok uyguladım mesela prnic pilavında Kahve üstünde Kalp
tamam o zaman, denemelisin bence. Olur mu olur dimi ama Kahve üstünde Kalp
Bu mesajdan alıntı yap

mavisakalcik

Webmaster / Balıkesir

Alt 23-07-2009 #10
yok olmaz Kahve üstünde Kalp sadece kahvenini içinde onu yapap bilirsiniz köpükleri bi şekilde düzeltme gerekıyor ben yaptım bunu ufak ince bir catal ile ama 15 dk da :d bunu pratik yolu lazım ince birşey ile hemen yapa bilicek birşey yada ince bir tabaka şeklii var mı ki ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları