Kakaolu-Çikolatalı Dondurma!

Ambalaj Tasarımı - Kakaolu-Çikolatalı Dondurma! ...

berguvan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berguvan

Grafiker / İstanbul

Alt 21-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çikolatalı!

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 21-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok hş duruyor, fakat bu çalışmaya bu çikolata parçaları zayıf kalmış, biraz daha canlı ve iştah açıcı olsalarmış, güzel olurmuş. Bu haliyle biraz m e t a lik geldi bana.
Bu mesajdan alıntı yap
blacktower460 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blacktower460

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 21-02-2008 #3
çok hoş olmuş eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
yako isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yako

Grafiker / İzmir

Alt 21-02-2008 #4
bu çalismanin tasarisi sana mi ait berguvan kardesim yoksa disaridan mi geldi? Mihan firmasina bende birkaç çalisma yaptim kendi grafikerleri var çünkü ve iranda da bulundum bunlarin basimini sajjadi printte gerçeklestirdik flexible olanlarini... saygilar.
Bu mesajdan alıntı yap

berguvan

Grafiker / İstanbul

Alt 21-02-2008 #5
Ne güzel aynı müşterilere hizmet veriyormuşuz demek sevindim...

Bu kutu bana ait. ve diğer Safranlı ve Çilekli bana aittir...
Zaten bu konseptin ilk kutuları safran ve çilek olarak hatta diğerleri de var elimde benim çalışmalarımla başladı.
Mihanın grafikeri sadece konsept üzerinde birkaç değişiklik... (Fakat onların da hakkı yenmez) iyi grafikerler...

Ayrıca mihana çalıştığınız ambalajlardan görmek isterim fikir açısından...
Bu mesajdan alıntı yap

yako

Grafiker / İzmir

Alt 21-02-2008 #6
Ne güzel aynı müşterilere hizmet veriyormuşuz demek sevindim...

Bu kutu bana ait. ve diğer Safranlı ve Çilekli bana aittir...
Zaten bu konseptin ilk kutuları safran ve çilek olarak hatta diğerleri de var elimde benim çalışmalarımla başladı.
Mihanın grafikeri sadece konsept üzerinde birkaç değişiklik... (Fakat onların da hakkı yenmez) iyi grafikerler...

Ayrıca mihana çalıştığınız ambalajlardan görmek isterim fikir açısından...
Keske suan gösterme sansim olsa irandaki ajansta kaldi hepsi tehran daki sohravardi semtinde sajjadi printe ait dijital cyrell yapan hatta bizim firmamizla çalisan belki duymussundur izmir Kroma 2005 senesinde hazirlamistim. Suan baska firmada oldugum icin gösterme gibi bir sansim yok. Tekrar bulundugum firmada çalisma imkanimiz olursa seve seve yayinlarim sitede... saygilar.
Bu mesajdan alıntı yap

berguvan

Grafiker / İstanbul

Alt 21-02-2008 #7
Keske suan gösterme sansim olsa irandaki ajansta kaldi hepsi tehran daki sohravardi semtinde sajjadi printe ait dijital cyrell yapan hatta bizim firmamizla çalisan belki duymussundur izmir Kroma 2005 senesinde hazirlamistim. Suan baska firmada oldugum icin gösterme gibi bir sansim yok. Tekrar bulundugum firmada çalisma imkanimiz olursa seve seve yayinlarim sitede... saygilar.
O zaman Polimerpack.ı da bilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

yako

Grafiker / İzmir

Alt 22-02-2008 #8
Kromada kalmis olsaydim duyardim mutlaka... bulundugum firma flexible üzerine dijital cyrell üretiyor onun için duymadim. Polimerpack hakkinda bilgi verirsen sevinirim Kakaolu-Çikolatalı Dondurma! bir firmamidir yoksa bir teknige verilen isimmidir? biliyorsun su siralar hem tiffdurukta acayip gelismeler var hemde flexo da biz tek tarafli calistigimiz için sadece filexible a yönelebiliyoruz. tifdurugu da özlemedim degil hani... tasarimi hazirlardim, renk ayrimini yapardim ve collage programindan Daetwyler a yollardim ah ah derinlere daldim. kisa bilgi verirsen polimerpack le ilgili sevinirim Kakaolu-Çikolatalı Dondurma!
Bu mesajdan alıntı yap

berguvan

Grafiker / İstanbul

Alt 22-02-2008 #9
Aslında tifdruk baskının tekniğini bilmem sadece grafikleri hazırlıyorum o kadar. Polimerpack firma ismi.
Bu mesajdan alıntı yap
Kıvanç Engel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kıvanç Engel(35)

Grafiker

Alt 22-02-2008 #10
Bence çok hoş duruyor, lakin Cocoa yazısı ve altındaki çizgi okunması biraz güç gibi, göz yoruyor gibi, bence o yazı üstünde biraz oynamak gerekir veya beyaz kontürünü arttırmak vb şeylerle biraz daha gözü yormaması gerek diye düşünüyorum..arapça yazılarda kahverengi gölge ile birlikte beyaz yazılırsa daha hoş duracaktır...

Saygılar, emeğinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
iranda dondurma