Kalb-i Mekan Dergi Kapağı...

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Kalb-i Mekan Dergi Kapağı... ...

Elsi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Elsi

Grafiker / Kocaeli

Alt 26-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir e-dergi kapağı...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bir dergi tek bir konu ile ilgili sayı çıkarmaz.Çalışmanıza gereken zamanı ayırmalısınız.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Elsi

Grafiker / Kocaeli

Alt 26-10-2008 #3
Bir dergi tek bir konu ile ilgili sayı çıkarmaz.Çalışmanıza gereken zamanı ayırmalısınız.
Kolay gelsin.
Bana nasıl bilgi geldiyse onun üzerine yaptım....
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 26-10-2008 #4
emeğinize sağlık sanırım üzerınde durulan konular derginin içeriğine göre cok az.
Bu mesajdan alıntı yap

Elsi

Grafiker / Kocaeli

Alt 26-10-2008 #5
Teşekkürler... evet az...
Bu mesajdan alıntı yap
serhendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 27-10-2008 #6
ana resmi siyah değil de septia gibi bir renk versen nasıl durur acaba bi de altta konu başlıklarındaki noktalar simetrik olmamış ve ordaki yazı karakterleri çok kalın duruyor.. ve çiçek dalların namaz kılan adamı rahatsız etmesin derim...çünkü derginin konusu namaz (öyle tahmin ediyorum) namaz kılan adam ön planda kalsın... çiçek dallarını namaz kılan adamın altına atarsan daha hoş durur kanısındayım....

emeğine sağlık

not: dergi bir şahsın olduğu gibi bir derneğin bir kulübün bir camini bir okulun vs.. istedikleri konuyu koymalarında bi sakınca görmüyorum... bir şahıs veya dernek sadece namaz ile ilgili bir dergi çıkarıyorsa saygı duymak lazım... burada da namaz ile ilgili bir derğinin kapağı koyuluyorsa tasarım açısından bakmak lazım.. derginin sahipleri ister bir konu koyar ister 10 konu tamamen onlara kalmış bir durum olarak görüyorum.. burada grafiker arkadaşısın bir etkisi olduğunu düşünmüyorum kendisi de belirtmiş zaten ' bana ne geldi ise ben onu yaptım ' bunun için arkadaşımın fazla bir zamana ihtiyacı yok sanırımKalb-i Mekan Dergi Kapağı... bu tür ince ayrıntılara takılırsak bu sitede olmanın amacını aşmış oluruz diye düşünüyorum... nacizane görüşürüm budur. Kalb-i Mekan Dergi Kapağı...
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-10-2008 #7
ana resmi siyah değil de septia gibi bir renk versen nasıl durur acaba bi de altta konu başlıklarındaki noktalar simetrik olmamış ve ordaki yazı karakterleri çok kalın duruyor.. ve çiçek dalların namaz kılan adamı rahatsız etmesin derim...çünkü derginin konusu namaz (öyle tahmin ediyorum) namaz kılan adam ön planda kalsın... çiçek dallarını namaz kılan adamın altına atarsan daha hoş durur kanısındayım....

emeğine sağlık

not: dergi bir şahsın olduğu gibi bir derneğin bir kulübün bir camini bir okulun vs.. istedikleri konuyu koymalarında bi sakınca görmüyorum... bir şahıs veya dernek sadece namaz ile ilgili bir dergi çıkarıyorsa saygı duymak lazım... burada da namaz ile ilgili bir derğinin kapağı koyuluyorsa tasarım açısından bakmak lazım.. derginin sahipleri ister bir konu koyar ister 10 konu tamamen onlara kalmış bir durum olarak görüyorum.. burada grafiker arkadaşısın bir etkisi olduğunu düşünmüyorum kendisi de belirtmiş zaten ' bana ne geldi ise ben onu yaptım ' bunun için arkadaşımın fazla bir zamana ihtiyacı yok sanırımKalb-i Mekan Dergi Kapağı... bu tür ince ayrıntılara takılırsak bu sitede olmanın amacını aşmış oluruz diye düşünüyorum... nacizane görüşürüm budur. Kalb-i Mekan Dergi Kapağı...
Konuyu bu yöne çekmeniz biraz gereksiz olmuş. Sonuçta bizler burada yapılan eleştirileri değil çalışmayı yorumlamalıyız.

Çalışmaya gelince... Çalışmanızda gelişi güzel kullanılmış floral desenler görüyorum. İnternetten hazır olarak indirip sadece hoş görünmesi maksadı ile koyduğunuzu düşünüyorum.

Başlıklarda ve konularda kullanmış olduğunuz renk kırmızı. Ben sizin yerinizde olsam renklerle ilgili bir araştırma yaparım. Neden mi?

Namaz = Huzur. Oysa kullanmış olduğunuz renk ise farklı anlamları ifade etmesi ile meşhur olan kırmızıdır.

Tasarım yapan arkadaşlar bu konulara dikkat etmelidir. Zira anlatılmak istenilenleri ifade etmekte zorlanabilirler.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
serhendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 27-10-2008 #8
Kolay gelsin.
Konuyu bu yöne çekmeniz biraz gereksiz olmuş. Sonuçta bizler burada yapılan eleştirileri değil çalışmayı yorumlamalıyız.

ben konuyu çekmedim dikkatinizi çekerse ilk önce tasarım konusunda yorum yaptım.. ama bir tek konu ile dergi çıkarılmaz konusu biraz garibe gittiği için görüşlerimi bildirdim.. eger hata ettik ise Afola... Kalb-i Mekan Dergi Kapağı...
Bu mesajdan alıntı yap

Elsi

Grafiker / Kocaeli

Alt 27-10-2008 #9

emeğine sağlık

Öncelikle yorumun için teşekkür ederim... evet e-dergi bi internet sitesinin çıkaracak olduğu dergi...bu dergiyi yaparken ben sadece istediklerini yaptım...yanıma oturdular şöyle şöyle istiyoruz dediler bende internetten hazır olarak bulduğum şeyleri düzenledim....

Çalışmaya gelince... Çalışmanızda gelişi güzel kullanılmış floral desenler görüyorum. İnternetten hazır olarak indirip sadece hoş görünmesi maksadı ile koyduğunuzu düşünüyorum.

Başlıklarda ve konularda kullanmış olduğunuz renk kırmızı. Ben sizin yerinizde olsam renklerle ilgili bir araştırma yaparım. Neden mi?

Namaz = Huzur. Oysa kullanmış olduğunuz renk ise farklı anlamları ifade etmesi ile meşhur olan kırmızıdır.

Tasarım yapan arkadaşlar bu konulara dikkat etmelidir. Zira anlatılmak istenilenleri ifade etmekte zorlanabilirler.
Haklısın Volkan abi ama benden ne istedilerse onu yaptım o çiçek dallarıda yoktu sadece öyle bi yazı bir fotoğraf geldiler yanımda tarif ettiler... çiçek dallarınıda ben sonradan ekledim çok sade durmasın diye üzerinde çalışma fırsatım olsaydı rahat çalışma fırsatım olsaydı daha farklı şeyler çıkardı....
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-10-2008 #10
Çalışmanızı yayınlarken açıklayıcı bilgiler yazmanızda fayda var.Bu şekilde çalışmayı değerlendirmek daha sağlıklı olacaktır.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
dergi, kalbi, kapağı, mekan