kalemlik baskısı - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - kalemlik baskısı - İstanbul ...

Avrasya Proje isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Avrasya Proje

Hiç Biri / Erzurum

Alt 02-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kalemlik baskısı

İşin teslim alınacağı şehir: Türkiye Geneli

Maliyet: kalemlik üzerine baskı istiyorum. Kalemlikler Topçular / istanbulda 2000 adet parlak siyah plastikten.

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 1 ay

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

kalemlik baskısı - İstanbulkalemlik baskısı - İstanbulkalemlik baskısı - İstanbulkalemlik baskısı - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Avrasya Proje isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Avrasya Proje

Hiç Biri / Erzurum

Dosya23

Ilan günceldir

Alt 09-04-2013 #3
Elimde 2000 adet ekte gördüğünüz siyah plastik malzemeden kalemlik var. (Ekteki numune mor, benimkiler siyah.)
Baskı işini yaparmısınız. Şayet sizin işiniz değilse beni doğru bir yere yönlendirirmisiniz. Yardımcı olmanızı rica ediyorum. Anladığım iş değil. Etiket yaptırdım yapışırtırdım fotosoptaki gibi durmadı

Birde hangi baskı tekniğiyle bu iş yapılabilir. ***

KOSKOCA İSTANBULDA YAPARIM DİYEN ÇIKMADI kalemlik baskısı - İstanbul