Kalite Yayınları İsminde yayın evi logo çalışmam

Logo Tasarımları - Kalite Yayınları İsminde yayın evi logo çalışmam Sponsorlu Bağlantılar KALİTE YAYINLARI İsminde bir yayın evi için Logo çalışması yaptım ve iyi veya kötü yorumlarınızı bekliyorum...

BySerhan7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BySerhan7

Öğrenci (Diğer) / Niğde

Alt 18-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

KALİTE YAYINLARI İsminde bir yayın evi için Logo çalışması yaptım ve iyi veya kötü yorumlarınızı bekliyorum Kalite Yayınları İsminde yayın evi logo çalışmam

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 18-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hımm ilk olarak fontları özellikle mi seçtin fontlar hiç uymamış zaten 1. logoyu baştan eledim renk font hiç olmamış 2. logoda da fontları değiştirisen daha hoş gözükeceğine inanıyorum biraz daha çalış üzerinde Kalite Yayınları İsminde yayın evi logo çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

BySerhan7

Öğrenci (Diğer) / Niğde

Alt 18-02-2012 #3
Evet Fontlar değişik biraz özellikle seçtim denebilir aslında düz yazı fontları kullanmayı pek sevmiyorum benim yaptığım logonun farklı olmasını istiyorum belki biraz abartıya kaçmışımdır seçerken Kalite Yayınları İsminde yayın evi logo çalışmam yorum içinde teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-02-2012 #4
Öncelikle bir çalışmalarda 3 farklı font kullanmışsın, özellikle logo gibi firmayı temsil edecek çalışmada bundan kaçınmalısın. Tek font kullanmanı öneririm.
İkinci olarak yayın evine göre seçtiğin fontlar çok basit, daha ciddi, ağır ve anlaşılır fontlar kullanman uygun olur.
Son olarak renk uyumunda birbirini tamamlayacak renkler üzerinde yoğunlaş derim. (Yeşil çok çig ve siyak fazlasıyla sırıtıyor)
Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap

BySerhan7

Öğrenci (Diğer) / Niğde

Alt 18-02-2012 #5
Bu benim daha ilk çalışmam olduğu için hatalarım çok ve bunları sizin bana söylemeniz çok iyi oluyor bir daha ki çalışmalarımda daha dikkatli olcam yorumlar için çok teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
emre_ozturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre_ozturk

Grafiker / İstanbul

Alt 18-02-2012 #6
benim görüşüme göre corel illustrator programını açıpta rastgele bir şekil çizeceğine hazır logo programlarını kullan ve de brandsoftworld sitesinde ki logo çalışmalarını kontrol et derim
tavsiye olarak logo design studio bunu sölememin amacı hazırcı alış diye değil esinlenmen içindir.
Bu mesajdan alıntı yap
oomlet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oomlet

Grafiker / İstanbul

Alt 19-02-2012 #7
Öncelikle kolay gelsin
Her 2 logodada solda ki "k" Harfi fazlalık olmuş ve aslında 1. logo hem düzeni hem yazı karakteri olarak olmamış, ama istersen yeni çizeceğin logoda aynı rengi kullanbilirsin
2.logoda Dediğim gibi "K" harfini atarsan abi göz biraz daha rahatlayacak
belki "kalite" yazısını değerlendirebilir emin olamadım...
ama kalitenin altındaki ki "yayınları" yazısını düz bi kaakter yaparsan bence daha iyi olur
birde öyle görmek isterim
son olarakda genel yorumları değerlendirerek söylüyorum asla hazır program kullanmamanı öneriyorum,
onun yerine bu işle uğraşanların genel logolarına bak, en azından kurumsal şirketlerin yada kendi sektöründe lider firmaların logolarını incele
başarılarının devamını bekliyoruz teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

BySerhan7

Öğrenci (Diğer) / Niğde

Alt 19-02-2012 #8
YorumLar için teşekkürler bende aynen hazır program kullanmak istemiyorum hazır program ile herkes yapar bu da pek iyi olmaz .. oomLet yorumunu dinlicem ve dediklerini yapıcam Kalite Yayınları İsminde yayın evi logo çalışmam
tavsiyeler için tekrar çok saolun bi kaç logo daha yapıp atacam o zaman da yorumlarınızı bekliyorum ..
Bu mesajdan alıntı yap
HÜLÜŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HÜLÜŞ

Grafiker / Ankara

Alt 27-02-2012 #9
benim acilllll yardıma ihtiyaçım var logo çalışmam var yaptım ama daha farklı calışma istiyorlr benden lütfen yardımcı olurmusunuz?????? Kalite Yayınları İsminde yayın evi logo çalışmam(((( işin içinden cıkamıorummmm 29. balkan matematik olimpiyatları ilgili BMO harflerle calışma istiorlar.
Bu mesajdan alıntı yap
emre_ozturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre_ozturk

Grafiker / İstanbul

Alt 29-02-2012 #10
sana burda kimse yardım etmezz burası yeri değil ve ayrıca fikirlerini paylaşacaklarını da sanmıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları