Kaliteli Bir Boya Arıyorum

Dijital makineler - Kaliteli Bir Boya Arıyorum ...

hardw0rld isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hardw0rld(28)

Grafiker / Kayseri

Alt 21-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar baskı makinesini Hp den yana kullandım fakat kaliteli bir boya arıyorum

branda ve dier baskı uygulanacak zeminlerde en az 3 4 yıl solmadan gitmesi kaliteli fakat maliyeti biraz düşük bir boya varmı (çok mu şey İstedik:Kaliteli Bir Boya Arıyorum

bilenler varsa beni aydınlatırsa sevinirim şimdiden iyi günler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

auctor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

auctor

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 21-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
piyasada kullanabileceğin en iyi boya techink dir ve üreticisi HP dir platinum serisin litre fiyatı yaklaşık 35$ + kdv dir
Bu mesajdan alıntı yap
hardw0rld isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hardw0rld(28)

Grafiker / Kayseri

Alt 01-05-2008 #3
tşk auctor peki yaklaşık olarak 1 lt boyadan kaç m2 baskı çıkar biliyomusun?
Bu mesajdan alıntı yap
cenkreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkreklam

Grafiker / Hatay

Alt 24-06-2008 #4
kardes colortech boya kullanmanı sıdetle tavsiye ederim.ben yillarca ınfınıtı marka boya kullandim makinanin kafalari tikandi.simdi colortech kullaniyorum zamanla tikanan kafalarim acilmaya basladi ve renkler cok canli cikiyor.solventide var solventin kokusunu alsan cok farkli oldugunu anlarsin.ve solma acisindanda uzun süreli dayanikli.boyanin iki türlüsü var bir ekonomik olani birde biraz pahali olani ben ikisinide kullaniyorum ve kullandiginda farki anlayacaksin
Bu mesajdan alıntı yap
orange isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orange

Grafiker / Manisa

Alt 26-06-2008 #5
bence kardeşim filinkultra kullan derim saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
ılgazgrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ılgazgrafik

Baskıcı / İstanbul

Alt 04-07-2008 #6
Manoukian Argon un boyalarını öneririm gerçekten kaliteli.Firma olarakta gayet iyiler zaten genevrede düzenlenen fespa 2008 fuarının ana sponsoruydular.
Bu mesajdan alıntı yap
yıldızreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yıldızreklam

Eğitimci / Ankara

Alt 09-07-2008 #7
Arkadaşlar Size Önerebileceğim tek Boya Troy-Jet ink Mükemmel Sonuç Ve Tıkanma Sorununu Ortadan Kaldırmak İsteyen Varsa Bana Özelden Ulaşsın Bir Çok Makinada Ve Kafalarda Denendi Mükemmel Sonuç. Xaar Kafada Neredeyse Tıkanma Hiç Yok Denilecek Kadar. İsteyen Varsa Veya Görmek İsteyen Varsa Mesaj Atabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
atamec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atamec

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 09-07-2008 #8
Arkadaşlar Size Önerebileceğim tek Boya Troy-Jet ink Mükemmel Sonuç Ve Tıkanma Sorununu Ortadan Kaldırmak İsteyen Varsa Bana Özelden Ulaşsın Bir Çok Makinada Ve Kafalarda Denendi Mükemmel Sonuç. Xaar Kafada Neredeyse Tıkanma Hiç Yok Denilecek Kadar. İsteyen Varsa Veya Görmek İsteyen Varsa Mesaj Atabilirsiniz.
Kaç pigmen boya bu? Ayrıca siyahın hammaddesi nedir?
Bu mesajdan alıntı yap

Parça Numune Baskı Boyaları,

Alt 11-01-2009 #9
Arkadaşlar biz parça transfer baskı numune yapmayı düşünüyoruz ( Makinalar:T-jet, Texjet ). Bunların bu pigment boya fiyatları 260 Euro'lardan başlıyor. Acaba başka marka kullansak sorun olur mu ? Ya da hangi markayı kullanmalıyıs aynı kaliteli baskıyı alabilmemiz ve makinanın tıkanmaması için ? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan acil cevap bekliyorum. Şimdiden çok teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
msteknoloji isimli Üye şimdilik offline konumundadır

msteknoloji

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-01-2009 #10
hp nin hangi marka ve model makinasını kullanıyorsun kafa yapısı nedir bunlardanda bahsedersen eğer daha net yardımcı olurum.9000 ve 10000 modeli ise kullandığın makina konicaminolta kafa kullandığından yukarıda arkadaşların bahsettiği hiç bir boyayı kullanamazsın bilgin olsun.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ariyorum, auctor boya maliyeti, baski makinesini hp, baski maliyeti nedir, baski maliyetleri ariyorum, bir, boya, en iyi boya, fiyati, kaliteli, kaliteli bir boya, platinum serisin litre, techink tehnic hp