Kaliteli dijital baskı için bilir kişi raporu :)

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Kaliteli dijital baskı için bilir kişi raporu :) ...

douboo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

douboo

Yrd. Grafiker / İstanbul

ünlem

Alt 16-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,ben reklam şirketinde çalışıyorum dijital baskı vb. işler oluyor.Kalitesi yüksek dijital baskı nasıl olur,o canlılık olsun detaylardaki güzellikler nasıl ortaya çıkar.Program olarak ne yapmalıyım,baskı için ne yapmalıyım gerçekten bu işi alayıyla bilen biriden veya okulunu okumuşta olabilir tabi biri veya birilerinden yardım istiyorum.

[Saçma sapan örneklemeler vb. eleştiriler için açmıyorum konuyu,ilgili kişiler yazarsa sevinirim.]:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

douboo

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 17-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yokmu "ben bu işin erbabıyım" diyen .. Kaliteli dijital baskı için bilir kişi raporu :))
Bu mesajdan alıntı yap
dombalak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dombalak

Grafiker / Ankara

Alt 17-05-2011 #3
bunun için önce çalışmayı konuışmak lazım
iç mekan mı dış mekan mı olacak onu belirlemek lazım
baskı yapan yerin makinesini bilmek lazım

sözle olacak birşey değil
Bu mesajdan alıntı yap
qwerty1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

qwerty1

Grafiker / Ankara

Alt 17-05-2011 #4
Yokmu "ben bu işin erbabıyım" diyen .. Kaliteli dijital baskı için bilir kişi raporu :))

bu sorunuzu sormadan önce forumda arama yapmayı denemelisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

douboo

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 17-05-2011 #5
Dombalak ; Detaylarının olduğunu biliyorum fakat,genel bilgi benim istediğim "şu çözünürlükte,rengi daha aç vb." gibi,baskıda zaten problem yok fakat daha iyi olabilirmi diye aklıma geldi yardım almak istedim.

Qwerty1 ; Arama yapmak istesem google ı kullanırdım Kaliteli dijital baskı için bilir kişi raporu :) o kadar zamanım olmadığı için kendim konu açtım,sorumun altında da birşey belirtmiştim zaten neyin ne olduğunun farkındayım teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap