Kaliteli tshirt baskı aranıyor - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Kaliteli tshirt baskı aranıyor - İstanbul ...

ekinyildiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ekinyildiz

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 06-06-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kaliteli tshirt baskı aranıyor

İşin teslim alınacağı şehir: İstanbul

Maliyet:

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 1 hafta

İşle ilgili açıklama: Merhaba arkadaşlar istabulda kaliteli ve uygun fiyata tshirt baskı yaptırıcak yer arıyorum.Birkaç yer buldum fakat fiyat çok ucuk geldi.5 farklı tshirt ve tasarımın her birinden 50 tane basılacak.Yardımcı olursanız sevinirim

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-06-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Kaliteli tshirt baskı aranıyor - İstanbulKaliteli tshirt baskı aranıyor - İstanbulKaliteli tshirt baskı aranıyor - İstanbulKaliteli tshirt baskı aranıyor - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..