Kaliteli Ve Ekonomik Seiko Boya Nereden Alabilirim

Dijital makineler - Kaliteli Ve Ekonomik Seiko Boya Nereden Alabilirim Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar seıko spt 510 kafa makinam var çok memnunum ama piyasada çok farklı fiyatlar var maliyetimi düşürebileceğim ekonomik ve kaliteli boyayıu nereden alabilirim bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen...

Alt 21-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar seıko spt 510 kafa makinam var çok memnunum ama piyasada çok farklı fiyatlar var maliyetimi düşürebileceğim ekonomik ve kaliteli boyayıu nereden alabilirim bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

denea isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denea

Baskıcı / İstanbul

Alt 22-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Makineyi aldıgınız firma ile çözmeyi düşünün derim bence.Çok adetli alımla ilgili bir fiyat çalışması yaptırabilirsin. Tavsiye ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 22-05-2008 #3
makineyi aldığım firma 60 euro istiyor arkadaşım 1lt boya için
Bu mesajdan alıntı yap

denea

Baskıcı / İstanbul

Alt 22-05-2008 #4
Boya solvent boyamı ? Solvent ise cok istiyor. Yok eğer seiko için özel üretilmiş bir boya ise ve kokusuz sağlığa zararsız daha doğrusu eco solvent türevi bir boya ise fiyat için bir şey diyemeyeceğim.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 22-05-2008 #5
normal bildiğimiz solvent boya ama seıko kafalarda boya yüksek
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 22-05-2008 #6
internette araştırırken solventboya.com diye bir sitede buldum arkadaşım ilgine teşekkür ederim fiyatları gayet iyi
Bu mesajdan alıntı yap
auctor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

auctor

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 22-05-2008 #7
her makineye her boyayı kullanamazsın piyasada çook fazla boya var ucuzuda var pahalısıda ama sen ucuz ve kalitesiz bir boyaya yönelirsen kar etmekten çook zarar görebilirsin en büyük zararın kafa konusunda olur.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 22-05-2008 #8
bahsi geçen siteden solventboya.com dan bende alışveriş yaptım 4 aydır kullanıyorum bi sorun yok şimdilik hatta tecink ten kaliteliymiş sen orda al işin görülür neden daha fazla ödeyelimki değilmi ama.
Bu mesajdan alıntı yap

denea

Baskıcı / İstanbul

Alt 23-05-2008 #9
Makineyi satan firma garanti süresini devam ettiriyormu başka boya kullanınca ?
Bu mesajdan alıntı yap
cenkreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkreklam

Grafiker / Hatay

Alt 24-06-2008 #10
kardes colortech INFINITI boya kullanmanı sıdetle tavsiye ederim.ben yillarca ınfınıtı marka boya kullandim makinanin kafalari tikandi.simdi colortech kullaniyorum zamanla tikanan kafalarim acilmaya basladi ve renkler cok canli cikiyor.solventide var solventin kokusunu alsan cok farkli oldugunu anlarsin.ve solma acisindanda uzun süreli dayanikli.boyanin iki türlüsü var bir ekonomik olani birde biraz pahali olani ben ikisinide kullaniyorum ve kullandiginda farki anlayacaksin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
alabilirim, boya, ekonomik, kaliteli, nereden, seiko, solvent boya