Kaliteli ve Freelance çalışacak - Grafiker - Dolgun Maaş - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Kaliteli ve Freelance çalışacak - Grafiker - Dolgun Maaş - Türkiye Geneli ...

yttwwhon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yttwwhon

Grafiker / İstanbul

Alt 17-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kaliteli ve Freelance çalışacak - Grafiker - Dolgun Maaş

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Ai ve Freehand

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Android uygulaması için gerekli grafik tasarımları hazırlayacak,(Adayların bu konuda tecrübeli olmaları tercih sebebidir.), broşür tasarlayacak ve ufak çaplı işler...

İş ücreti yarı yarıya olacak yani iş öncesi ücretin yarısı ödenecek iş sonrası yarısı. Ücret hemen ödenecektir bir çalışma istediysek ödemenin yarısı hemen yapılır yarısıda iş bize gönderildikten hemen sonra yapılır. "Standart ücret" uygulanacaktır her iş için standart olarak 500 TL verilecek bu fiyat tüm işi kapsamaz. (Yani sizden bir broşür tasarlamanızı ve birde logo yapmanızı istediysek logo için ayrı fiyat broşür için ayrı fiyat ödenecek bu fiyat standart ücret olacak "500 TL" ve hepsi tek bir iş gibi bakılmayacak hazırladığınız çalışmalara ayrı fiyat verilecek broşür=500 TL logo=500 TL gibi.).

"İşin ehli" elemanlar aramaktayız, kaliteli çalışmalar üretebilecek. Cv ve Portfolyosuz başvurular değerlendirilmeyecek, 3-4 ay boyunca çalışacağız "7/24 müsait" olabilecek arkadaşlar kesinlikle tercih sebebidir. 3 Bilemediniz 4 ay sonra "tüm işler (yani projemiz) bittikten sonra" toplam olarakta o ana kadar ödediğimiz ücretlerin yanında 300 TL'de firmamızın cömertliği olacak. Ayrıca projemiz boyunca arada sırada 15 - 20 TL gibi ufak ikramiyeler söz konusu kişinin "yemek", "günlük ihtiyaçlar", "Kişisel ihtiyaçlar" vb. karşılaması niyetiyle firmamız tarafından yine söz konusu kişiye ödenecek.

İş yaptığımız firma yabancı uyruktur henüz faaliyete girmemiştir, ekibimizdede yabancı arkadaşlarımız var o yüzden adayların ingilizce biliyor olması yine tercih sebebidir, bu ayrıca sizden istediğimiz çalışmalardada gereklidir çünkü yazı yazmanızı isteyebiliriz logolar veya broşürler üzerine. Bu kadar uzun tuttum kusura bakmayın başvuracak herkesin bilgisi olsun istedim zira anlaştığımız arakadaşımız ile "direkt işe koyulacağız" fazla bir muhabbet olmayacak zamandan kâr etmek niyetimiz.

"Herkese dönüş yapamayacağız" başvuran adaylardan uygun olanı seçtiğimizde o kişiye pazartesi (bugün) saat "19:00 civarında dönüş yapmış olacağız". O civarlarda mailinizi kontrol ediniz eğer 20:00 a kadar gelmezse yanıtımız olumsuzdur. NOT: Portfolyolarda kaliteli işe bakılacak ne kadar çok iş yaptığınız bizim için ikinci planda olacaktır firma kalite konusunda oldukça kararlı bu yüzden hassas davranacağız tecrübe ikinci planda.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Kaliteli ve Freelance çalışacak - Grafiker - Dolgun Maaş - Türkiye GeneliKaliteli ve Freelance çalışacak - Grafiker - Dolgun Maaş - Türkiye GeneliKaliteli ve Freelance çalışacak - Grafiker - Dolgun Maaş - Türkiye GeneliKaliteli ve Freelance çalışacak - Grafiker - Dolgun Maaş - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

koofert isimli Üye şimdilik offline konumundadır

koofert

Grafiker / İzmir

Alt 17-08-2015 #3
Detaylı mail atılmıştır.
omerfaruktohan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omerfaruktohan

Grafiker / İstanbul

Alt 18-08-2015 #4
Merhablar mail adresinizde bir yanlışlık var galiba attığım mailler gitmiyor.
pankemart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pankemart

Grafiker / Ankara

Alt 18-08-2015 #5
Merhabalar, mail adresinizi tekrar yazabilir misiniz? Attğım mailler geri dönüyor. Bilginize.
esesli06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esesli06(59)

Webmaster / Ankara

Alt 12-10-2015 #6
emaliniz hatalı ********* yunus
Grss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grss

Grafiker / İstanbul

Alt 13-10-2015 #7
Merhaba freelance iş ilanınız hakkında mail adresinize konuyla ilgili bir mail gönderdim...

İlginiz için çok teşekkür ederim...

İyi çalışmalar dileklerimle...

Hasan Çimen

+995 599 808 747
sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 13-10-2015 #8
mail gönderdim. görüşmek üzere
biricikomer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

biricikomer

Ressam / İstanbul

Alt 13-10-2015 #9
Selamlar,
Belirttiğiniz adrese mail gönderilmiyor ne yazıkki .
gizemminaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizemminaz

Öğrenci (Grafik) / Çanakkale

Alt 13-10-2015 #10
freehand olmasa olmaz mı ? ben en son lisede kullandım o programı şuan üniversite son sınıf öğrencisiyim freelance işe ihtiyacım var. özelden sizinle görüşebilir miyiz ?
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları