kameralı kesim

Folyo kesim - kameralı kesim ...

kameralı kesim
maltepe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maltepe

Baskıcı / Adana

kameralı kesim

Alt 02-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar baskıdaki kesim için konulan izleri takip ederek kesim yapan makinalar hakkında bilgisi olan varmı?rolandın bu tarz makinaları olduğunu duymuştum.
ayrıca bunların bıçak ömrü ve kesim hassasiyeti nasıldır?
bilgisi olan arkadaşların paylaşımı bu konuda bana çok yardımcı olacaktır şimdiden tşk.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graficar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 06-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Rolandın gx modelinde var bu.diğer modellerde yok.hassasiyeti diger plotterlerlerle aynı güzel makina.bıçak ömrü kesecegin meteryala bağlı.
cutstudio programı ile birlikte satılıyor başka digital baskı makinasında pozalanarak basılmış folyo baskılarının kenarlarından istediğin genişlikte keser.otomatik degil ayrı bir çalışma gerektirir
Bu mesajdan alıntı yap
dedekasap isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dedekasap(38)

Grafiker / Gaziantep

Alt 06-12-2007 #3
başka modelerde de var ben kulanıyorum
GRACTEK YAZILIŞI AKLIMA GELMEDİ KESİMİ FENA DEYİL COK MİLİ METRİK DEYİLDE İŞ GÖRÜR BICAK ÖMRÜ 6 YA KADAR
Bu mesajdan alıntı yap
haruncnr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

haruncnr

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-12-2007 #4
GRAPHTEC FC700 tam aradığın gibi bir cihaz. Kesim datasını CorelDraw dan gönderiyorsun. Corelle uyumlu bir sürücü veriyorlar adam akıllı bir software yok beraberinde tek kötü yanı o Biz bu cihazların satışını yapıyoruz ve eğitimini veriyoruz. Kesim hassasiyetide çok iyi.Ama ben GERBER in makinelerini (Plotter, Cnc, ve Küçük bir baskı makinesi ) kullanıyorum bence en iyisi.
Bu mesajdan alıntı yap
maltepe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maltepe

Baskıcı / Adana

Alt 07-12-2007 #5
35x50 olarak basılmış olan selefonlu etiket kağıdın kesimi yapılacak.bu özelliklere uygun ebatlı makina varmıdır bildiğiniz.işleri zaten corelde hazırlıyoruz ve kesim yerlerini corelde belirleyebiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap
graficar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 13-01-2008 #6
başka modellerde yok derken rolandın başka modellerini kast ettim.marka olarak diğer markaların kamera tanımalı plotterleri mevcuttur.
Bu mesajdan alıntı yap
cengavermert isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengavermert

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 17-01-2008 #7
Sayın Maltepe;

Roland'ın en son çıkan modellerinin hepsinde crop okuyucu var,Corel ile uyumlu da bir programı var.

Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
SKYTH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SKYTH

Baskıcı / İstanbul

Alt 17-01-2008 #8
Mutoh Ultimate lerde var. Easysign programı ile yapmış olduğunuz etiket baskıları , baskının başındaki barkodu okuyarak kontür kesimini yapıyor. Hız ve kalite olarak mutoh emsallerinin çok üzerinde bir makina.
Bu mesajdan alıntı yap
gürz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gürz

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 25-03-2008 #9
arkadaş rolandtında var graphtec tede var graphtec çok güzel hızlı ve hassas kesim yapıyor fakat makinayı satan firmayı makina kadar övemeyecem
Bu mesajdan alıntı yap
cibril isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cibril

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 13-05-2008 #10
arkadaşım poza tanıma sistemi olan tüm makinalarda o işlemi yapabilirsin ve ayrıca baskes makinalarında öle bi özelliği var çoğu arakadaşımızın elindeki graphtech makinalarda bu poza tanıma sistemi vardır fakat kullanmayı dahi bilmiyolar satan firmanın bu konudaki yardımlarının pek iyi olduğu sölenemez yinede çok önemli ise senin için özelime yazarsan yardımcı olabilrim ki bir arkadaşımı corel felan demiş yukarda corelde veya tektüze kesim programlarında poza kesimi özelliği yoktur onuda flexisignpro7,5 le yapabilirsin ayrıntılı bi konu burası bu iş için yeterli değil ....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
kameral, kesim