Kamp için tişört tasarımlarım

Deneme Çalışmalar - Kamp için tişört tasarımlarım ...

BayKAMP isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BayKAMP

Grafiker / Antalya

Alt 21-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye İZcilik Federasyonu tarafından 22/26 Nisan 2009 tarihleri arasında Çanakkale'de düzenlenecek "Milli Bilinç Kampı" için tasarladığım tişörtler. Eleştirilerinizi bekliyorum...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 21-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Türkiye İZcilik Federasyonu tarafından 22/26 Nisan 2009 tarihleri arasında Çanakkale'de düzenlenecek "Milli Bilinç Kampı" için tasarladığım tişörtler. Eleştirilerinizi bekliyorum...
İzcilik Fedarasyonu tarafından Milli bilinç için gidiyorsunuz tamam ama formalarınızda hiç Türk bayrağı yok..Kırmızı rengi bu yüzden ağırlıklı kullandığınızı düşünüyorum ama yinede büyük eksiklik..

sağ ve sol kol kısımlarına federasyon ve grubunuzu, ön sol gögüs kısmına bayrak gelebilir..Renk seçimi kırmızı olabilir ama 2 ayrı ton kullanmayın derim..
Bu mesajdan alıntı yap
BayKAMP isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BayKAMP

Grafiker / Antalya

Alt 21-03-2009 #3
creedwar türkiye izcileri yazısıyla türk bayrağı bitişik küçük kaldığı için görmemiş olabilirsin... Ayrıca daha büyük kullanmaya gerek yok çünkü zaten ellerinde türk bayrakları olacak ve yeterince türkiyeli olduğumuz belli olacak Kamp için tişört tasarımlarım
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 21-03-2009 #4
creedwar türkiye izcileri yazısıyla türk bayrağı bitişik küçük kaldığı için görmemiş olabilirsin... Ayrıca daha büyük kullanmaya gerek yok çünkü zaten ellerinde türk bayrakları olacak ve yeterince türkiyeli olduğumuz belli olacak Kamp için tişört tasarımlarım
sağlı sollu, altlı üstü çok şey olduğundan ve görselinden küçük yüklenmesinden haklısın görmedim..
Yinede gözümde dağınık bir forma..Kollarada armaları dağıtırsan sanırım toparlaması daha yerinde olacak..
Renk konusunda alternatiflerin sadece bunlarmı olucak peki?
Bu mesajdan alıntı yap
AS_MASK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AS_MASK

Hiç Biri / Sivas

Alt 21-03-2009 #5
dagda kırmızı renk biraz sorun olabilir börtü böcek fazla gelir beyazda çabuk kirlenir
Bu mesajdan alıntı yap