Kampanya Afiş Active Yanakayar'da Yeni Yıl Kampanyası - White Rose

Afiş Tasarımı - Kampanya Afiş Active Yanakayar'da Yeni Yıl Kampanyası - White Rose Sponsorlu Bağlantılar Ürünümüzün Kampanya Duyurusu.. Aslında bu şekilde tasarlamamıştım ama sağlık olsun (: boş bir zamanda diğerler alternatifleride paylaşırım......

Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Dosya24

Alt 19-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ürünümüzün Kampanya Duyurusu.. Aslında bu şekilde tasarlamamıştım ama sağlık olsun (: boş bir zamanda diğerler alternatifleride paylaşırım...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 20-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yokmu yav iyi kötü genellikle olumsuz hatalarımızı gün yüzüne çıkaran ayıp pis iyykk öğykk yerler bişiler deseydiniz Kampanya Afiş Active Yanakayar'da Yeni Yıl Kampanyası - White Rose
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 20-12-2011 #3
Alet neymiş diye baya bir göz gezdirdim ve ne olduğunu logonun altında yazan ufacık şeyden az çok çıkarmaya çalıştım Kampanya Afiş Active Yanakayar'da Yeni Yıl Kampanyası - White Rose ürünün adını yazmamışsın anlaşılmıyor neyi sattığı
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 20-12-2011 #4
''Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz Active Yanakayar, Ortadan pas çıkartır, İleri koşturur adlı mucizevi ürün broşürü içinde 2 kelam etseydiniz beklentisine benim söyleyeceğim:

1 - Bu nedir ne işe yarar? Kampanya Afiş Active Yanakayar'da Yeni Yıl Kampanyası - White Rose
2 - Sağ üstte, patlama ve yazılarda bir hizalama sorunu var gibi..

Onun dışında şu elimde tutmuş olduğum mucizevi aleti, biricit bardot, fenerbahçeli cemil...
Bu mesajdan alıntı yap
sLyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 20-12-2011 #5
''Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz Active Yanakayar, Ortadan pas çıkartır, İleri koşturur adlı mucizevi ürün broşürü içinde 2 kelam etseydiniz beklentisine benim söyleyeceğim:

1 - Bu nedir ne işe yarar? Kampanya Afiş Active Yanakayar'da Yeni Yıl Kampanyası - White Rose
2 - Sağ üstte, patlama ve yazılarda bir hizalama sorunu var gibi..

Onun dışında şu elimde tutmuş olduğum mucizevi aleti, biricit bardot, fenerbahçeli cemil...
Abime katıldım Kampanya Afiş Active Yanakayar'da Yeni Yıl Kampanyası - White Rose
Bu mesajdan alıntı yap

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 21-12-2011 #6
Şener şen üstadıda anmış olduk yav nahıl mutlu oldum anlatamam (: Bu bir otomatik yana kayar bahçe kapısı motorudur. Bahçe kapısını bide yana nası kaydığını bunu bide otomatik nası yaptıgını anlatmama gerek yok sanırım Kampanya Afiş Active Yanakayar'da Yeni Yıl Kampanyası - White Rose ürün kampanyası genele değil sadece bayilere hitap edicek o yüzden ürün üzerinde fazla detaylı açıklama yapmadım tabi bu işin sektörel kısmı...burda sırf sektörel kısmının nacizane ürünün ne oldugunu göstermeme mes e lesindeki sebeb buraya koymama engel değil..keza bizler birazcık araştırmacı olabilirz. Ürünün ismi yazmıyor diyen dostane insan "Active Yanakayar" ürünün ismi google amcayı açıp bunu yazmanız size 3-4 saniye sonra engin bilgilere kavuşmanızı sağlar... neyse teşekkürler ama yorumlarınız için şener şene hala gülüyorum :P
Bu mesajdan alıntı yap

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 21-12-2011 #7
Buda diğer alternatifti yalnız biraz sektörden uzak bi tasarım oldu insert sayfası gibi ama olsun buda benim evladım gibi:sadsmile:

Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 21-12-2011 #8
Active yazdığın için marka gibi anlaşılıyor, aktif yanakayar sistemi desen bilmeyenlerde ne olduğunu az çok anlar bence. Diğer arkadaşlarda bana katıldığına göre ortada bir sorun var Kampanya Afiş Active Yanakayar'da Yeni Yıl Kampanyası - White Rose yarısı türkçe yarısı ingilizce bir CÜMLE olmaz olmamalı bana göre.
Bu mesajdan alıntı yap

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 21-12-2011 #9
Active yazdığın için marka gibi anlaşılıyor, aktif yanakayar sistemi desen bilmeyenlerde ne olduğunu az çok anlar bence. Diğer arkadaşlarda bana katıldığına göre ortada bir sorun var Kampanya Afiş Active Yanakayar'da Yeni Yıl Kampanyası - White Rose yarısı türkçe yarısı ingilizce bir CÜMLE olmaz olmamalı bana göre.
Peki dostum Kampanya Afiş Active Yanakayar'da Yeni Yıl Kampanyası - White Rose
Bu mesajdan alıntı yap