Kampanya için afiş tasarımı

Afiş Tasarımı - Kampanya için afiş tasarımı ...

Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 30-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlarınızı bekliyorum... tesekkürler...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 30-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu afiş değilde el ilanı gibi olmuş.Afiş tasarımında temel hedef mümkün olduğunca en az öğe ve açıklayıcı metin kullanarak verilmek istenen mesajı hedef kitleye vermektir.
Çok kalabalık duruyor çalışmanız.

Ayrıca çalışmalarınızı çok büyük yüklediğinizden çok geç açılıyor.
Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 30-01-2010 #3
nihat bey. vallahi bende cok hizli aciliyor. 1.7 mb. kücük die düsündüydüm neyse kücültürüm. bide abi müsterilere afiste metnin az olmasi gerektigine ikna edebilsem o dedigini yapicam ama olmuyo işte. e konu para kazanmak olunca sanattan taviz vermek zorunluluk oluyor işte. zaten broşürdü normalde de aynisini afişe cevir dediler.. sonuc bu işte. Kampanya için afiş tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 30-01-2010 #4
nihat bey. vallahi bende cok hizli aciliyor. 1.7 mb. kücük die düsündüydüm neyse kücültürüm. bide abi müsterilere afiste metnin az olmasi gerektigine ikna edebilsem o dedigini yapicam ama olmuyo işte. e konu para kazanmak olunca sanattan taviz vermek zorunluluk oluyor işte. zaten broşürdü normalde de aynisini afişe cevir dediler.. sonuc bu işte. Kampanya için afiş tasarımı
Bahsettiğiniz sorunlu müşteri herkesin karşısına çıkabiliyor.Buna bir itirazım yok.Çünkü bende bazen karşılaşıyorum bu tip müşterilerle.

O zaman buna broşür veya el ilanı çalışması diyecez.Afiş değil. :smile:

Ayrıca çalışmanızın boyutları 35x50 ki bu da geç açılması için yeterli bir sebep Kampanya için afiş tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
hasantürkten isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasantürkten

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 31-01-2010 #5
sende haklısın para dert ama müşteri seni fazlasıyla yönlendiriyorsa genelde rest çekerim sen yap ozaman şeklinde ama sen gidip bu şekilde davranma hadı ellerıne sağlık kolay gelsın
Bu mesajdan alıntı yap
erxomiger isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erxomiger

Webmaster / Konya

Dosya19
Alt 10-02-2010 #6
Bu afiş değilde el ilanı gibi olmuş.Afiş tasarımında temel hedef mümkün olduğunca en az öğe ve açıklayıcı metin kullanarak verilmek istenen mesajı hedef kitleye vermektir.
Çok kalabalık duruyor çalışmanız.

Ayrıca çalışmalarınızı çok büyük yüklediğinizden çok geç açılıyor.
Emeğinize sağlık.
bu açıklama bana ilham oldu Kampanya için afiş tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
ferido isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferido

Grafiker / Mersin

Alt 25-03-2010 #7
söz konusu müşteri olunca değinmeden edemeyeceğim. bana tabela yapmamı isteyen bir müşterim üç firma adı verip yazmamı istedi ama tabelada iki tane olacak hangisini çıkartayım tabeladan deyince hayır çıkama hiç birini, iki tane olsun demişti. aklımdan iki firmayı ortak etmek birleştirmek fikri bile geçtiKampanya için afiş tasarımı en sonunda olan oldu başlarım parasına deyip bana işi telefonda anlatan müşteriye cevap bile vermeden telefonu fırlatmak olmuştu çare.sonra ortağım ikna etmişti müşteriyi. ha birde unutmadan firmalardan biri sarı zemin üzerine beyaz yaz olarak isteniyordu, belirginleştirici kontr veya gölgede istemiyordu iş çıkınca da yaw nasıl iş yapıyorsunuz okunmuyor bu demiştiKampanya için afiş tasarımı hala o müşteriyle iş yapmaktayız problemli bir evlilik gibiKampanya için afiş tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
wildturk1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wildturk1

Özel

Hiç Biri / Zonguldak

Alt 25-03-2010 #8
demek 500 adet ve üzeri siparişlerde baskı üçretide yok Kampanya için afiş tasarımı ne olacak bu matbaacıların hali Kampanya için afiş tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
serbay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serbay

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2010 #9
davetiyedeki v harfini daha belirgin yapmak için, kalbe gölge verebilirsiniz bence.
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 25-03-2010 #10
katılıyorum, bu bildiğin boyutları büyütülmüş el ilanı olmuş, siz bunu afiş yaptıktan sonra, müşteriye, "abi en güzel sonuç el ilanından geliyomuş" diyerek, doğru mecraya yöneltin bence. biraz daraltarak insert olarak da ayrıca basabilirsiniz.

bi nevi çocuk avutması gibi, pembe yalanlı müşteri memnuniyeti Kampanya için afiş tasarımı

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları