Kan İle Çizilen Atatürk Portresi !

Video Paylaşımları - Kan İle Çizilen Atatürk Portresi ! Sponsorlu Bağlantılar Gökhan Sav'ın kanı ile çizdiği Mustafa Kemal Atatürk portresi....

invincible isimli Üye şimdilik offline konumundadır

invincible(29)

Hiç Biri / Ankara

Alt 21-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Gökhan Sav'ın kanı ile çizdiği Mustafa Kemal Atatürk portresi.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Neden yapmışkı böyle birşeyi..yeteneği varsa boya kullansın..
Bu mesajdan alıntı yap

invincible(29)

Hiç Biri / Ankara

Alt 22-02-2009 #3
Boyalar bu vatan ve Türk milleti için yapılan fedakârlıklardan , dökülen kanlardan sonra 1 haftada iyileşecek 3-5 kesiğin yerini tutmaz diye düşünüyorum.Yeteneğini tartışmaya gerek duymuyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-02-2009 #4
Ne ilgisi var arkadaşım..Olayı dramatize etmeye gerek yok..Hepimizin Atatürk'e ve bu vatan için can verenlere saygımız var ama bence hoş değil izleyemedim bile zaten kan tutar..Davranış duygusal olarak bakıldığında..'ne savaşlar yapılmış ne kanlar dökülmüş bir parmak kesiğimi bize dokunucak' gözüyle bakılabilir..Ama bence kendine zarar vermenin hiç bir mantığı yok..Yeteneği varsa boya ile resmetsin Atamızı..
Bu mesajdan alıntı yap

invincible(29)

Hiç Biri / Ankara

Alt 22-02-2009 #5
"Portrenin kan ile çizilmesi kompozisyonu tamamlamış." diyip uzunca tartışmaya gerek duymuyorum , mesaj anlayana.
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 22-02-2009 #6
Çok profesyonelce, diğer çalışmasınıda (Volkan KONAK) izledim gerçekten çok başarılı bizlerle paylaştığınız için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

invincible(29)

Hiç Biri / Ankara

Alt 22-02-2009 #7
Rica ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-02-2009 #8
Çalışma gerçekten güzel ama kanıyla bu portreyi yapması gerekmiyor bence...

Elbetteki Türk milletinin vatan sevgisi tartışılmaz, yine de herşeye kan bulaştırmayalım diyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 22-02-2009 #9
Çalışma gerçekten güzel ama kanıyla bu portreyi yapması gerekmiyor bence...

Elbetteki Türk milletinin vatan sevgisi tartışılmaz, yine de herşeye kan bulaştırmayalım diyorum...
kesinlikle katılıyorum. Zaten çoğu şeyleri dramatize ede ede şuan bu haldeyiz. Hepyekin cümlelerinden snr birşey demeye gerek bile duymuyorum
Bu mesajdan alıntı yap

invincible(29)

Hiç Biri / Ankara

Alt 09-05-2009 #10
Ortada dramatize edilen birşey mi var , ben göremiyorum ama sizin bakış açınız olayı dramatize edilmiş olarak görmenizi sağlıyor ise bu ruh halinden kurtulmalısınız irm.art.

Kan, boya, kalem, kömür her ne malzeme ile çiziliyorsa bu kendi tercihidir , bir gereklilik meselesi zaten değildir. Düşüncelerinize katılmıyorum , herşeye kan bulaştırmamak konusu dışında..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları