kanal ile çalışılmış psd dökümanı jpg e çevirmede sorun yaşıyorum?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - kanal ile çalışılmış psd dökümanı jpg e çevirmede sorun yaşıyorum? Sponsorlu Bağlantılar Değerli site arkadaşlarım öncelikle Ramazan ayınızı tebrik ederim. benim bi sorunum var ve çözemiyorum cs 2 kullanıyorum.müşterimizin biri psd formatında kanal (channel)larla çalışılmış eşarp desenleri getiriyo ama ben ...

hamit_kurklu58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hamit_kurklu58(37)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Değerli site arkadaşlarım öncelikle Ramazan ayınızı tebrik ederim. benim bi sorunum var ve çözemiyorum cs 2 kullanıyorum.müşterimizin biri psd formatında kanal (channel)larla çalışılmış eşarp desenleri getiriyo ama ben bunu jpg e çeviremiyorum save as, as copy ne yaparsam yapayım jpg veya başka bişeye çeviremiyorum.lütfen yardım..eps olarak kaydetsemde sadece seçili kanaldaki deseni kayıt ediyo...!!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Bocelek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bocelek

Desinatör / İstanbul

Alt 02-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yapman gereken, kanalların yukarsında cmyk yada rgb kanalları içindeki deseni ctrl+a yapıp sonrada delete ile sileceksin. sonrada çalışılmış olan kanalların hepsini seçip sağ üstteki oka tıklayıp merge spot channel yada merge channel a tıklıosun cmyk yada rgb nin yerini alıyo o kanalların... renklerde ufak tefek değişiklikler olur eger renk konusunda birebir olmasını istemiyolrsa bu sistem kolaydır... ama sakın o deseni aynı şekilde kaydetme çizimler gider... yada şöyle bi yol var cmyk yada rgb kanallarını tamamen siliyosun dier çalışma kanallarını spot channel yapıosun hepsini seçip yazıcıya yolluosun aynne gözüktüğü gibi çıkıyo ama kalite olarak resolution ilk anlattığımdan çok daha fazla kaliteli çıkar ama yazıcıdan çıkması zaman alır... ama sen genede 2 sinide dene hangisi kolay geliosa onu yaparsın...
Bu mesajdan alıntı yap
hamit_kurklu58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hamit_kurklu58(37)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-12-2010 #3
kardeşim teşekkür için geç kaldım ama teşekkür ederimkanal ile çalışılmış psd dökümanı jpg e çevirmede sorun yaşıyorum?
Bu mesajdan alıntı yap