Kanat açmak

İllüstrasyon Çalışmaları - Kanat açmak Sponsorlu Bağlantılar The Defend Kanat germek,korumak... Her zamankinden farklı olarak uyguladığım bir teknik.İyi seyirler Uc-Logic PF1209 Pro-Tablet | Photoshop CS3 | 15 saat...

Konu Kapatılmıştır
Kanat açmak
Ali KASAPOĞLU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali KASAPOĞLU(36)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 24-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

The Defend

Kanat germek,korumak...
Her zamankinden farklı olarak uyguladığım bir teknik.İyi seyirlerKanat açmak

Uc-Logic PF1209 Pro-Tablet | Photoshop CS3 | 15 saat
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
büyüleyici olmuş:alkis:insan vücudunda ki gerçekçilik ve çalışmanın genelinde ki fantastik ortam gerçekten çok çok başarılı eline sağlık
bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 24-05-2009 #3
Ellerinize sağlık çok başarılı.Farklı bir teknik ile çizdiğinizi belirtmişsiniz biraz bilgi verebilirseniz sevinirim.
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 24-05-2009 #4
Tebrik ederim, yine iyi konuşturmuşsunuz kaleminizi Kanat açmak

Emeğinize sağlık.
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 24-05-2009 #5
Çok güzel bir çalışma olmuş, özellikle kızıl tonlarda olan çok hoşuma gitti.Elinize sağlık...
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 24-05-2009 #6
Tatil yaramışKanat açmak) Bende diyorum bu adam neden uğramıyor demek buna çalışıyordunKanat açmak güzel olmuş. Yalnızca adamın arkada kalan kouyla eli arasında bir oran sorunu var gibi alicim
Ali KASAPOĞLU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali KASAPOĞLU(36)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 24-05-2009 #7
sağolun,

Teknik:

Çalışmaya siyah beyaz başlayın karakalem gibi yani bütün detayları siyah ve gri tonlarda verin, tonları smudge ile kaynaştırın..sakın renk vurmayın..daha sonra layer tekniği ile renklendirin.çalışma bu teknikle yapılmıştır.

yusuf iyiki söyledin gözden kaçırmışız,düzeltmeye çalıştım..gelecem bi'ara bununla uğraşıyorduk işte(:
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 25-05-2009 #8
sağolun,

Teknik:

Çalışmaya siyah beyaz başlayın karakalem gibi yani bütün detayları siyah ve gri tonlarda verin, tonları smudge ile kaynaştırın..sakın renk vurmayın..daha sonra layer tekniği ile renklendirin.çalışma bu teknikle yapılmıştır.

yusuf iyiki söyledin gözden kaçırmışız,düzeltmeye çalıştım..gelecem bi'ara bununla uğraşıyorduk işte(:
heygidi Alexsius heyKanat açmak)
karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-05-2009 #9
sağolun,

Teknik:

Değerli bilgilerin için teşekkürler aslında bide forumda videolu ders hazırlasan süper olurKanat açmak
fairylike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fairylike(35)

Ressam / İstanbul

Alt 25-05-2009 #10
bu seferki bir başka harika.hem konu olarak,hem görsellik olarak.o tozlar nasıl kalkmış öyle.ilkinin rengi daha hoşuma gitti bu konuya sıcak bir renk iyi gitmiş.diğeri de güzel ama ilki daha iyi.ellerine sağlık
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır