Kanvas tablo için ahsap profil?

Dijital makineler - Kanvas tablo için ahsap profil? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Kanvas tablo uretecegiz. Yurtdisinda yapiyorduk bu isi ancak orada kullandigimiz hazir olculerde ahsap profiller vardi. Uclari ozel kesilmis ve birbirine gecmeliydi. Su resmi inceleyebilirsiniz: http://i.imgur.com/cjusz.jpg Ancak Turkiye'de ...

umutkazdal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umutkazdal

Hiç Biri / Bursa

Dosya23

Alt 09-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba

Kanvas tablo uretecegiz. Yurtdisinda yapiyorduk bu isi ancak orada kullandigimiz hazir olculerde ahsap profiller vardi. Uclari ozel kesilmis ve birbirine gecmeliydi. Su resmi inceleyebilirsiniz:

http://i.imgur.com/cjusz.jpg

Ancak Turkiye'de bu sekilde hazir uretim bulamadim. Bazi internet sitelerinde resimleri ozel koseli oldugu halde telefonla konustugumda duz kesilmis metrelik profiller seklinde sattiklarini soylediler. Bu da benim icin cok buyuk iscilik cunku bu profilleri tek tek gonyeli sekilde kesmek ve koseler gecmeli olmadigi icin de tutkallamak vs gibi ekstra islemler gerekiyor.

Bu sekilde hazir koseli profil satilan yerler biliyor musunuz?

Herkese iyi calismalar
--
UK
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

CMYKDijital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CMYKDijital

Grafiker / Ankara

Alt 17-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba,

Hazır Gönyeli kesilmiş 1. Sınıf sibirya çamı kurutulmuş ve fırınlanmış ahşap üretmekteyiz. Zaman içinde kesinlikle ağaç işlememe, yamulma ve eğilmeme garantisi veriyoruz. Yan kenar ve arka kısım 3cm 3cm özel iç açılı(pahlı)'dır. Metre fiyatımız 2,00 TL'dir.

Bu mesajdan alıntı yap
enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 19-05-2012 #3
CMYKdijital, sizinle nasıl iletişime geçebiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap
CMYKDijital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CMYKDijital

Grafiker / Ankara

Alt 21-05-2012 #4
emreyorgun @ hot.... com
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ahsap, canvas, kanvas, sase, tablo