KANVUS OFFICE 54 - A6 GRAFİK TABLET Alacağım

Grafik Tablet Kullanım Alanları - KANVUS OFFICE 54 - A6 GRAFİK TABLET Alacağım Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar kağıtta çizim konusunda övünmek gibi olmasın baya deneyimliyim. ama artık bilgisayardada çizmek istiyorum photoshop kullanmasını biliyorum hakimim ama daha önce hiç resim çizmedim başlangıç olarak KANVUS OFFICE ...

serdal01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serdal01

Grafiker / Adana

Dosya15

Alt 30-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar kağıtta çizim konusunda övünmek gibi olmasın baya deneyimliyim. ama artık bilgisayardada çizmek istiyorum photoshop kullanmasını biliyorum hakimim ama daha önce hiç resim çizmedim başlangıç olarak KANVUS OFFICE 54 - A6 GRAFİK TABLET Aleti buldum fiyatıda baya uygun alıştığım zaman daha iyisini alabilirim birde sizin fikirlerinizi alayımKANVUS OFFICE 54 - A6 GRAFİK TABLET Alacağım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 02-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tablete geçtiğinizde kısa sürede alışıp çizimlerinizde dijital ortamın sağladığı esneklik avantajını yaşarsınız .
Tablet seçimi konusunda teknik bilgi vermesi açısından aşağıdaki inceleme işinize yarayabilir

http://www.bascek.com/7481/uc-logic-...60-incelemesi/

Teknobiyotik.com UC Logic Türkiye distribütörü Akortek Bilişim'in son kullanıcı satış sitesidir standart fiyatları uygun olduğu gibi bazen outlet bölümünde basında test edilmiş ürünler olabiliyor bakmanızda fayda var .

http://www.teknobiyotik.com/outlet/u...tlet-urun.html

Umarım faydalı olur
Bu mesajdan alıntı yap