Kapılar İsimli Kitap için kapak

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Kapılar İsimli Kitap için kapak Sponsorlu Bağlantılar Geçen hafta kar ile cebelleşir iken işe gidemediğim gün yapmıştım. Paylaşıp paylaşmama konusunda kararsızdım. Son kararımı verdim gördüğünüz gibi. Kitap hakkında kısa bilgi: Geçmişten günümüze kadar mükemmel yönetilmiş ...

Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Dosya18

Alt 17-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Geçen hafta kar ile cebelleşir iken işe gidemediğim gün yapmıştım.
Paylaşıp paylaşmama konusunda kararsızdım. Son kararımı verdim gördüğünüz gibi.
Kitap hakkında kısa bilgi: Geçmişten günümüze kadar mükemmel yönetilmiş türkiyenin 2012 yılında ay'da bir bir şehir kurmuş olduğunu anlatan ironik bir kitaptır. Ay da gördüğünüz yer türkiyenin haritası (niye böyle bir şey yaptım bilmiyorum Kapılar İsimli Kitap için kapak ) . 128 sayfalık bir kitap.

edit: yorum eleştiri ve bilimum atraksiyona karşı açığım :P
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ellerinize sağlık, kapılar için biraz daha gizemli bir hava yaratmak gerekiyor sanırım... karanlık bir boşlukta kapalı bir kapı altından sızan bir ışık açınca bir şey var ama ne hissi veren bir etki... Tabii bu sadece adından yola çıkarak düşündüğüm bir şey. Sizin hissettikleriniz daha farklı olabilir kitabınızla ilgili Kapılar İsimli Kitap için kapak
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 18-03-2011 #3
Yemyeşil bir çiöenlikte karanlığa açılan bir kapı... Tezat olmuş. İStenilen etkiyi vermemiş. Bütünlük yok. Kapı içindeki karanlık gizemli durumu kapak geneline taşımalısınız.... Çayır çimen geze geze olmuş Kapılar İsimli Kitap için kapak
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 18-03-2011 #4
evet eleştirilerde haklısınız. Ancak şunu belirtmek isterim kitap tamamen ironi üzerine kurulu, imalara boğulmuş bir kitap ve ne yalan söyleyeyim bu işi yaparken aklıma başka fikir gelmedi.
kapı uzay ay ve ayda kurulan bir şehir Kapılar İsimli Kitap için kapak aklım karıştı ki kitabı okurken de çok karıştı, içi gibi dışı da tezat dolu anlaşılan :P
Bu mesajdan alıntı yap