Kapak çalışmalarım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Kapak çalışmalarım Sponsorlu Bağlantılar Font ve renk bilgim pek iyi değil kendimce birşeyler yapmaya çalıştım... Hatalarımı, fontları renkleri nasıl kullanırım eleştirebilirmisiniz... (Not: Resim yüklemeyi anlatıldığı şekilde yaptım ama inşallah çıkar. )...

Kapak çalışmalarım
misamisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

misamisa(30)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Kapak çalışmalarım

Alt 02-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Font ve renk bilgim pek iyi değil kendimce birşeyler yapmaya çalıştım... Hatalarımı, fontları renkleri nasıl kullanırım eleştirebilirmisiniz...

(Not: Resim yüklemeyi anlatıldığı şekilde yaptım ama inşallah çıkar. )

Kapak çalışmalarım

Kapak çalışmalarım

Kapak çalışmalarım

Kapak çalışmalarım

Kapak çalışmalarım

Kapak çalışmalarım

Kapak çalışmalarım

Kapak çalışmalarım

Kapak çalışmalarım

Kapak çalışmalarım

Kapak çalışmalarım

Kapak çalışmalarım

Kapak çalışmalarım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Pimmy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Pimmy

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 14-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
3. ve 6. çalışmalarını çok beğendim. Öbürleri biraz daha gelişe bilir. Ve sondan 4. çalışmanı MOLIERE yazı fontu biraz bozmuş.
Bu mesajdan alıntı yap
AJANsGARAGE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AJANsGARAGE

Grafiker / İstanbul

Alt 30-10-2012 #3
emeğinize sağlık hepsi çok güzel olmuş
Bu mesajdan alıntı yap

misamisa(30)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2012 #4
emeğinize sağlık hepsi çok güzel olmuş

Tşk fakat işyerinde pek kimse begenmiyor sürekli bir dalgaya alma var...
Bu mesajdan alıntı yap
AJANsGARAGE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AJANsGARAGE

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2012 #5
insanları anlamak inanın çok zor eğer bir emek varsa taktire şayet tir kötü olmadan iyi bir çalışma asla olmaz bir seferki daha iyi olur her zaman siz asla vazgeçmeyin kimse sizin gözünüzden göremez aldırış etmeyin sözlere ve unutmayın bazen iyi çalışma başkasının gözünde hep sıradan bayağı ve basittir çünkü onlar öyle görmek ister ve yapamayacaklarını bilirler bence gayet güzel
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 02-11-2012 #6
Çalışmalar eğer deneme çalışmalar ise ben çok beğendim. Dediğiniz gibi font kullanımlarında biraz sıkıntı var ancak kompozisyonlar çok başarılı, kitap kapakları insanı biraz derinlere götürmeli ve etkilemeli, bu unsurlar sizin çalışmalarınızda mevcut.

Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2012 #7
"Yalnız gezenin düşlemleri" - "Besleme" üzerinde durulması gerekir. Başarılı olmuş.
Bunların üzerinden mizanpaj çalışmalarını daha detayl odaklı yapar iseniz başarılı kapaklar çıkacaktır.

Not: Dalgaya alınacak bir durum yok.. Cesaretinizden dolayı tebrik ederim. Sonuçta hepimiz her gün bir şeyler öğrenip üstüne katıyoruz. Malesef o arkadaşlarınız birçok şeyi henüz öğrenememiş .(!)
Bu mesajdan alıntı yap

misamisa(30)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2012 #8
Çalışmalar eğer deneme çalışmalar ise ben çok beğendim. Dediğiniz gibi font kullanımlarında biraz sıkıntı var ancak kompozisyonlar çok başarılı, kitap kapakları insanı biraz derinlere götürmeli ve etkilemeli, bu unsurlar sizin çalışmalarınızda mevcut.

Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Teşekkürler. Evet font ve renk kullanımında sorun yaşıyorum..İnternetten araştırarak birşeyler yapmaya çalışıyorum
Bu mesajdan alıntı yap

misamisa(30)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2012 #9
"Yalnız gezenin düşlemleri" - "Besleme" üzerinde durulması gerekir. Başarılı olmuş.
Bunların üzerinden mizanpaj çalışmalarını daha detayl odaklı yapar iseniz başarılı kapaklar çıkacaktır.

Not: Dalgaya alınacak bir durum yok.. Cesaretinizden dolayı tebrik ederim. Sonuçta hepimiz her gün bir şeyler öğrenip üstüne katıyoruz. Malesef o arkadaşlarınız birçok şeyi henüz öğrenememiş .(!)

Bu Kitaplar seçilmedi. & 6 farklı kapak yaptım onları seçtiler. Mizanpajlarınıda ben yapıyorum..Tabi hepsine okuyamıyorum...İnşallah ilerde iyi kapaklar yapabilirim dönüpte arkama baktığımda ben bunlarımı yapmışım deme şansı yakalarım Kapak çalışmalarım
Bu mesajdan alıntı yap
Yasmin Yeter isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasmin Yeter

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2012 #10
Genel olarak güzeller 1-6 benim beğendiklerim Kapak çalışmalarım Eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları