kapak calısması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - kapak calısması ...

kapak calısması
elifcik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elifcik(30)

Grafiker / Bursa

kapak calısması

Alt 10-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kapak calısması
bi calısma daha ve ilk kapak calısmam bakalım yorumları bekliyorumkapak calısması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 10-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence bu hali çok karışık gibi duruyo. En üstteki zemini atsan bence daha iyi olabilir. Romen rakamlarını koyma nedenini de tam anlayamadım altta da üsttede aynı şeyi tekrarlamışsın.. Vee A harfinden yola çıkarak bakarsak sayfayı altıya bölmüşsün sanki o halde ürünleri onların içine koyabilirsin. Birini en üste diğerini başka bir yerlere dağıtabilirsin. Bu çalışmada ikisi de biririne girmiş... Sevgiler
Bu mesajdan alıntı yap
Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 10-08-2007 #3
kötü olmamış saat zemininden kurtul onu tuborgdan hatılıyorum zemin ve efectlerin üzerinde oynamak diildir tasarım ben 4 tane resmi bi araya getirip yazı yazdığını düşünüyorum şuan farklı çalışmalar, yapılar kurmayı dene...

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
miço isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 10-08-2007 #4
Sadece zeminde kullandığın desenin üzerinde çalışma yaparsan daha iyi olabilir... Sade, rahat ve dikkat çeker. İki ürünü yapıştırarak ikisinin de görselliğini yitirmişsin. Başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
peri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

peri(38)

Happy Woman

Grafiker / Çanakkale

Alt 10-08-2007 #5
bencede çok karışık ilk baktıüımda saat gibi algıladım romen rakamlarını ama aynı sayılar kullanılmış.acaba her saat hizmetinide gibi birşeymi düşündün.yada firmanın 24 saat hizmetimi var.bencede zemini değiş ve sadeleştir.ellerine sağlık canım
Bu mesajdan alıntı yap
N/A isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A(48)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 10-08-2007 #6
resimlerden bişey anlamadım neyim kolleksiyonu bu? masamı sandalyemi ayakkakbımı?
Bu mesajdan alıntı yap

elifcik(30)

Grafiker / Bursa

Alt 10-08-2007 #7
evet ya haklısınız bunun yerine düz yazı atıp atsaydım daha iyi olurdu kötü bi grafikçi olduğum ap açık ortada evet 28' ime gelicem daha kapak tasarımı dahi yapamıyorum of offfff
Bu mesajdan alıntı yap
g5 dual isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g5 dual(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-08-2007 #8
elifcik nettin ya sana yakıstıramadım! ne anlatıyo kapak anlamadım sahsen
Bu mesajdan alıntı yap
N/A isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A(48)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 10-08-2007 #9
evet ya haklısınız bunun yerine düz yazı atıp atsaydım daha iyi olurdu kötü bi grafikçi olduğum ap açık ortada evet 28' ime gelicem daha kapak tasarımı dahi yapamıyorum of offfff
elifcik olmadı şimdi yaw :} biz seni hırslandırmak işin üstüne saldırman için neler yapıoz sense pes edi10 olarmı yaw :}
Bu mesajdan alıntı yap

elifcik(30)

Grafiker / Bursa

Alt 10-08-2007 #10
boşverin bi daha olmuycak zaten söz veriyorum nasıl bi hata yaptım ben ya görüntü kirliliği yaptığım için özür dilerim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
calismasi, kapak, kapak calismasi