kapaklı davetiye nasıl yapılır

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - kapaklı davetiye nasıl yapılır Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar mrb.fotoshopta kapaklı davetiye yapmam gerekiyo nasıl yapılır bilemiyorum.yani ön yüze resim iç sayfaya yazıları yazmam gerekiyo ama nasıl kapaklı yapıcam bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.....

mavidenizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavidenizz

Grafiker / Kocaeli

Alt 21-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar mrb.fotoshopta kapaklı davetiye yapmam gerekiyo nasıl yapılır bilemiyorum.yani ön yüze resim iç sayfaya yazıları yazmam gerekiyo ama nasıl kapaklı yapıcam bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

muhammed008 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhammed008

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 21-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ön yüzünü ayrı tasarla arka yüzünü ayrı. Eğer ölçülerde problem yaşarsan indesign veya illustrator da işine yarar.
Bu mesajdan alıntı yap

mavidenizz

Grafiker / Kocaeli

Alt 21-01-2011 #3
teşekkür ederim peki ikisini nasıl birleştiricem sonra fazla oldum amakapaklı davetiye nasıl yapılır)
Bu mesajdan alıntı yap
prometheus2000 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prometheus2000

Grafiker / İstanbul

Alt 21-01-2011 #4
kardes senin meslek neydi?yada yenimisin bu sektorde?
Bu mesajdan alıntı yap

prometheus2000

Grafiker / İstanbul

Alt 21-01-2011 #5
sen acık vaziyette dusunerek on ve arka sayfa tasarımını yaptıktan sonra baskıya gonder.. matbada hallederler onu,arkalı onlu fotokopi mantıgı gibi dusun.yani herhangi birsey birlesmeyecek.tek onemli sey olculerdir burada.basarılar.kolay gelsin..
ha bide baskı bitince onu katlayacaklar ve kapaklı olacakkapaklı davetiye nasıl yapılır
Bu mesajdan alıntı yap

mavidenizz

Grafiker / Kocaeli

Alt 21-01-2011 #6
uzuzn zaman ara verdim unutmuşum biraz lütfen yardım edermisiniz.kapaklı hiç yapmamıştım daha önce ayrıca.
Bu mesajdan alıntı yap

mavidenizz

Grafiker / Kocaeli

Alt 21-01-2011 #7
teşekkür ederim yardımınız için.
Bu mesajdan alıntı yap

mavidenizz

Grafiker / Kocaeli

Alt 21-01-2011 #8
bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp çok yardımcı oldunuz anladım teşekkür ederim. kapaklı davetiye nasıl yapılır)
Bu mesajdan alıntı yap

prometheus2000

Grafiker / İstanbul

Alt 21-01-2011 #9
bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp çok yardımcı oldunuz anladım teşekkür ederim. kapaklı davetiye nasıl yapılır)
ozurdilerim seni kırmak istemedim.tabiki bilmemek ayıp degil herkes bu yollardan geciyor.basarılar diliyorum..
Bu mesajdan alıntı yap