Kapaklı Dosya

Afiş Tasarımı - Kapaklı Dosya Sponsorlu Bağlantılar Eko Krom adında mutfak aletleri üreten bir firmaya yaptığım kapaklı dosya örnekleri.....

Kapaklı Dosya
Countryman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Kapaklı Dosya

Alt 08-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Eko Krom adında mutfak aletleri üreten bir firmaya yaptığım kapaklı dosya örnekleri..
Kapaklı Dosya
Kapaklı Dosya
Kapaklı Dosya
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 08-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Üst iki sayfa çok hoş . En sondaki sayfa benim hoşuma gitmedi. İlk iki sayfanın ardından gelen sonraki sayfanın daha büyüleyici olmasını beklerdim... Yinede bununla beraber profesyonel ellerden çıktığı belli oluyor.. Düşünceleriniz güzel. Çalışmalarınızı paylaştığınız için teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
N/A isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A(48)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 08-08-2007 #3
kapağı çok beğendim eline saglık sen bu işleri biliyorsun..çalışmalrı bekleriz..
Bu mesajdan alıntı yap
Countryman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Alt 08-08-2007 #4
En sondaki sayfa benim hoşuma gitmedi. İlk iki sayfanın ardından gelen sonraki sayfanın daha büyüleyici olmasını beklerdim...
Teşekkürler gökhan. Görselleri sıralarken kötüden iyiye olsun diye sıralamadım rastgele sıraladım. Ama bilseydim dediğin gibi yapardım Kapaklı Dosya)
Bu mesajdan alıntı yap
0510 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

0510

Grafiker / Gaziantep

Alt 24-10-2007 #5
üst iki sayfa beimde hoşuma gitti
ama alttaskinin de sebebi renginde kaynaklanıyor aslında
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
kapakl, dosya