kapanma...

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - kapanma... Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar illustarator cs5 programını uzun zamandır kullanıyorum(orjinal değil) dünden beri programı açıyorum open dediğim zaman direkt kendini kapatıyor. silip tekrar kurdum yine aynı hatayı veriyor ne yapabilirim. şimdiden ...

kapanma...
utku123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

utku123

Hiç Biri / Antalya

Alt 17-10-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar illustarator cs5 programını uzun zamandır kullanıyorum(orjinal değil) dünden beri programı açıyorum open dediğim zaman direkt kendini kapatıyor. silip tekrar kurdum yine aynı hatayı veriyor ne yapabilirim. şimdiden teşekkürler

Bilen yok mu arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Berlaquettin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Berlaquettin

Grafiker / İstanbul

Alt 17-10-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Eger programi silerken preferences dosyalarini silmiyorsaniz ayni hatayi almaniz normal, programi kaldirirken preferences dosyalarini da silin sorun cozulecektir diye dusunuyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
mahmutkebir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mahmutkebir

Grafiker / Mersin

Alt 18-10-2014 #3
Eger programi silerken preferences dosyalarini silmiyorsaniz ayni hatayi almaniz normal, programi kaldirirken preferences dosyalarini da silin sorun cozulecektir diye dusunuyorum.
Berlaquettin'in dediği çok doğru.
Eğer windows işletim sistemi kullanıyorsanız preferenceslere şuradan ulaşabilirsiniz:
Başlat menüsünden Çalıştır'a girin ve çıkan pencereye "%AppData%" (tırnaklar hariç) yazın. Ardından bir pencere açılacak ve içerisinde "Adobe" isimli klasör yer alacak. İşte bu klasörün içerisinde bulunan "Illustrator" klasörünü silmeniz, preferencesleri yok etmeniz anlamına gelir.

Eğer programın kökünü kazıyarak (bilgisayara format atılmış gibi) silmek istersen burada yardımcı programlar mevcut. Benim tavsiye edeceğim; "Revo Uninstaller" programı olacaktır. Bunu bilgisayarına indirip kur ve ardından Illustrator'u buradan kaldır... En sağlıklı yöntem de budur.

Geçmiş olsun... kapanma...
Bu mesajdan alıntı yap