Kapı...

Fotoğrafçılık - Kapı... Sponsorlu Bağlantılar Beğenilerinize sunuyorumarkadaşlar, eleştirilerinizi beklerim. teşekkürler......

Kapı...
cnon84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cnon84(33)

Grafiker / İstanbul

Kapı...

Alt 25-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Beğenilerinize sunuyorumarkadaşlar, eleştirilerinizi beklerim. teşekkürler...

Kapı...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Valla belki inanmayacaksın ama bende çok severim ve bol bol çekerim kapı fotoğrafı Kapı...
Denklanşörüne sağlık
Buarada uyarı almadan söyleyeyim, bunları tek konu altında eklesen daha iyi olur :wink:
Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap

cnon84(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2009 #3
Ben sitenin hala tuhaf kurallarını anlayamadım. Yani her bir kare farklı konular içeriyor ve ben bunu bu şekilde segilemek istiyorum. Benim onlarca sitede fotograflarım var ve hiçbirinden böyle tepkiler almıyorum. Neyse tartışma platformu değil burası. Biz fotograflarımıza, sanatımıza bakalım Kapı...
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-03-2009 #4
Ben sitenin hala tuhaf kurallarını anlayamadım. Yani her bir kare farklı konular içeriyor ve ben bunu bu şekilde segilemek istiyorum. Benim onlarca sitede fotograflarım var ve hiçbirinden böyle tepkiler almıyorum. Neyse tartışma platformu değil burası. Biz fotograflarımıza, sanatımıza bakalım Kapı...
Kurallarımız önce yorucu gibi görünsede; hepimizin iyiliği için yapılmıştır. :wink:
Öyle olmasa bu güzel sitenin kalite farkı ortada olmazdı değil mi?
Aynı konu içinde benzer şeyler yayınlamanın mantığıda basit: arama yaparken yada konuları okurken daha kolaylık olması ve yöneticilerimize kontrol kolaylığı sağlamaktır.
Sizin iyi niyetinizden şüphemiz tabiki yok ama; herkes böyle olamıyor ne yazıkki... :wink:
Bilmem anlatabildim mi?
Paylaşımların devamını bekliyoruz.Dediğim gibi çektiğiniz fotoğraflar benim zevkime ve gözüme çok yakın... :smile:
Bekliyoruz...
Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap

cnon84(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2009 #5
Anlaşılmıştır konu ve düşünce. Ayrıca ilginize teşekkürler. Paylaşmaya devam edeceğim tabiki Kapı...
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-03-2009 #6
Anlaşılmıştır konu ve düşünce. Ayrıca ilginize teşekkürler. Paylaşmaya devam edeceğim tabiki Kapı...
Rica ederim :wink:
Herşey grafikerler.net için :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Yaşasın Kapı...
Bu mesajdan alıntı yap