Kaplan ve Savaşçı Kadın - İllüstrasyon Çalışmam

İllüstrasyon Çalışmaları - Kaplan ve Savaşçı Kadın - İllüstrasyon Çalışmam ...

filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 26-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 26-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok fazla boyut sorunu var. Yani derinlik yok. Bence bidaha elden geçmesi lazım.
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 26-10-2009 #3
Katılıyorum
Neden bilmem ama senin daha iyi çalışmalarını da gördüm filizcim demem gerek..Kaplan ve Savaşçı Kadın - İllüstrasyon Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 26-10-2009 #4
Çok fazla boyut sorunu var. Yani derinlik yok. Bence bidaha elden geçmesi lazım.
Katılıyorum
Neden bilmem ama senin daha iyi çalışmalarını da gördüm filizcim demem gerek..Kaplan ve Savaşçı Kadın - İllüstrasyon Çalışmam
Yorum için teşekkürler arkadaşlar ama en sevdiğim çalışmalarımdan bir tanesi bana göre, emeğe saygı teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-10-2009 #5
canım sanki art history brush tool ile renkler karışmış gibi duruyor.Özellikle giyside çok dikkat çekmiş.Emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

teşekürler filiz ellerine sağlık

Alt 26-10-2009 #6
dahada iyi olacak ellerine sağlık :artipuan:
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 26-10-2009 #7
Emeğe saygısızlık yok zaten. Ben çalışmanın kayda değer olmadığını düşünsem salla bunu yenisini yap derim. Ben bu çalışma üstünde birazdaha uğraşman gerekiyor diyorum. Boyut katmalısın bence. Daha iyi olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
fairylike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fairylike(36)

Ressam / İstanbul

Alt 26-10-2009 #8
filizcm ellerine sağlk gzl bir konu çizimin de gzl boyaman da ..ama ..Kaplan ve Savaşçı Kadın - İllüstrasyon Çalışmamama artık detaylara geçme zamanı .hele de böyle bir çalışmaya.deriye gözenekler eklesen.ne bileyim kalkanlara dümdüz değil de metal görüntüsü versen..savaşçı bir kız sanırım bu ama tertemiz duruyorKaplan ve Savaşçı Kadın - İllüstrasyon Çalışmamışık gölgeyi abartsan..biraz daha oynasan süper olucak.kaplanın da arka planda değil de yanındaymış gibi çok net görüntüsü vr biraz daha gölge koysan atıyorum kenarlara gradient uygulasan mesela.devam ettir kesinlikle bu kadr uğraşmışsın
Bu mesajdan alıntı yap
TİA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TİA

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 26-10-2009 #9
boyut olarak bir problem görmüyorum şahsen.kaplan, kadın savaşçının tamamlanması için bir parça olmuş şahsen.illada gereken boyutta olması gerekli değil benim için.suratı saymazsak, renk tonlamaları ve geçişler güzel, yalnız tabletlemi çizildi bilmiyorum ama hatlar biraz keskin olmuş sanki.özelliklede kadın bir gazeteden makasla kesilmiş ve kolajlanmış gibi.sagdaki gögüsün orantısıda dogru degil sanki.ama genel olarak baktıgımda hoş bir çalışma olmuş.emegine saglık.
Bu mesajdan alıntı yap

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 26-10-2009 #10
canım sanki art history brush tool ile renkler karışmış gibi duruyor.Özellikle giyside çok dikkat çekmiş.Emeğine sağlık
Teşekkürler

dahada iyi olacak ellerine sağlık :artipuan:
Teşekkür ederim Mustafa bey Kaplan ve Savaşçı Kadın - İllüstrasyon Çalışmam

Emeğe saygısızlık yok zaten. Ben çalışmanın kayda değer olmadığını düşünsem salla bunu yenisini yap derim. Ben bu çalışma üstünde birazdaha uğraşman gerekiyor diyorum. Boyut katmalısın bence. Daha iyi olacaktır.
filizcm ellerine sağlk gzl bir konu çizimin de gzl boyaman da ..ama ..Kaplan ve Savaşçı Kadın - İllüstrasyon Çalışmamama artık detaylara geçme zamanı .hele de böyle bir çalışmaya.deriye gözenekler eklesen.ne bileyim kalkanlara dümdüz değil de metal görüntüsü versen..savaşçı bir kız sanırım bu ama tertemiz duruyorKaplan ve Savaşçı Kadın - İllüstrasyon Çalışmamışık gölgeyi abartsan..biraz daha oynasan süper olucak.kaplanın da arka planda değil de yanındaymış gibi çok net görüntüsü vr biraz daha gölge koysan atıyorum kenarlara gradient uygulasan mesela.devam ettir kesinlikle bu kadr uğraşmışsın
Teşekkür ederim Aslı evet baya bir uğraş verdim farkında olman sevindirici Kaplan ve Savaşçı Kadın - İllüstrasyon Çalışmam Evet üzerindeki elbiselere dediğin şekilde bende düşündüm leke tarzında izler koymayı denedim hoşuma gitmedi ama evet biraz eskimsi bir görüntü olması daha gerçekçi olucaktır hem fikirim,teşekkür ederim yorumların için Kaplan ve Savaşçı Kadın - İllüstrasyon Çalışmam

boyut olarak bir problem görmüyorum şahsen.kaplan, kadın savaşçının tamamlanması için bir parça olmuş şahsen.illada gereken boyutta olması gerekli değil benim için.suratı saymazsak, renk tonlamaları ve geçişler güzel, yalnız tabletlemi çizildi bilmiyorum ama hatlar biraz keskin olmuş sanki.özelliklede kadın bir gazeteden makasla kesilmiş ve kolajlanmış gibi.sagdaki gögüsün orantısıda dogru degil sanki.ama genel olarak baktıgımda hoş bir çalışma olmuş.emegine saglık.
Teşekkür ederim TİA Kaplan ve Savaşçı Kadın - İllüstrasyon Çalışmam Tabletle ikinci çizimim,kadının hatlarının keskin olması sanırım mausla çalışırken layer alışkanlığından tablettede hala vazgeçememiş olmam Kaplan ve Savaşçı Kadın - İllüstrasyon Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları