Kar Ortağı Grafiker Arkadaş Arıyorum - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Kar Ortağı Grafiker Arkadaş Arıyorum - Türkiye Geneli ...

plusenter3d isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plusenter3d

Matbaacı / İstanbul

Alt 01-03-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kar Ortağı Grafiker Arkadaş Arıyorum

Program/Seviye: photoshop orta
corel iyi

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Elime gelen siparişleri ''ilet'' mantığıyla ilerleyebilceğim gün içerisinde hızlı bi şekilde dönüş yapabilcek ortalama 2 3 en fazla 4 (4 sanmıyorum ) broşür , kartvizit , el ilanı , magnet tasarımı yapabilcek bi arkadaş arıyorum beraber para kazanabilceğim bi arkadaş

corel ps orta seviye bilse yeterli .

telefon ile aramayınız ( mail atınız lütfen ) ben dönüş yapacağım.

E-posta:

Telefon: 0532 058 56 91
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-03-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Kar Ortağı Grafiker Arkadaş Arıyorum - Türkiye GeneliKar Ortağı Grafiker Arkadaş Arıyorum - Türkiye GeneliKar Ortağı Grafiker Arkadaş Arıyorum - Türkiye GeneliKar Ortağı Grafiker Arkadaş Arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap