KaRa KaLem ÇalıŞmAm

Deneme Çalışmalar - KaRa KaLem ÇalıŞmAm ...

KaRa KaLem ÇalıŞmAm
burock57 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burock57

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 06-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

KaRa KaLem ÇalıŞmAm

KaRa KaLem ÇalıŞmAm
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

burock57

Alt 06-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar grafikerlik için hazırlanıyorum..bu iki haftalık bir kurs sonucunda oldu birazda yetenegim vardı ve ozel yetenek sınavına kadarda kursa devam edicem..boyle gidersem özel yetenek sınavını kazanırmıyım dersınız ..
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 06-11-2009 #3
Gölgeler çok keskin olmuş gibi.Biraz daha yumuşak olursa daha güzel durmaz mı sizce?
Bu mesajdan alıntı yap

burock57

Alt 06-11-2009 #4
dogru söylüyosunuz ama sonuçta iki haftalık egitimden sonra bu şekildeyim..agustosa kadar uzun bi sürem var inşallah dahada cok gelişirim..yorumunuz için cok tesekkürler KaRa KaLem ÇalıŞmAm
Bu mesajdan alıntı yap
azap0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

azap0

Yrd. Grafiker / Bursa

Alt 06-11-2009 #5
Benimde gözüme gölgelendirmeler çarptı onların üzerinde biraz daha çalışırsan mükemmel olur. Emege saygı
Bu mesajdan alıntı yap
ReFo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ReFo(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-11-2009 #6
evet göLgeLendirmeLer çok sırıTıyor çok keskin ve koyu, kurSTa sadece TemeL biLgiLeri öğreTirLer 2 hafTa çok biLe daha iyiSini yapabiLeceine inanıyorum KaRa KaLem ÇalıŞmAm.. iyi çaLışmaLar
Bu mesajdan alıntı yap
grafikraysegul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikraysegul

Öğrenci (Grafik) / Antalya

Alt 06-11-2009 #7
herkese merhaba.Çizimlerin çok güzel olmuş.İnşallah kazanırsın.Darısı benim başıma.Bende yeni katıldım aranıza.Anadolu meslek lisesi grafik ve fotoğraf öğrencisiyim.Anadolu lisesi kıl payı kaçtı ama napalım.Lakin şöyle birşey var beni resime fazla yeteneğim yok.Yetenek sınavında tencere şarap şişeleri ve vazo koydular çizmeyi becerebildiğim tek şey vazo ve şişe idi tencereyi yapamadım ve sınavı geçtim.Mesleki eğitim dersleri gelecek yıl başlıyor.Kursla falan öğrenirsin diyor üst sınıflar.Mümkün mü sizce?
Bu mesajdan alıntı yap
ReFo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ReFo(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-11-2009 #8
herkese merhaba.Çizimlerin çok güzel olmuş.İnşallah kazanırsın.Darısı benim başıma.Bende yeni katıldım aranıza.Anadolu meslek lisesi grafik ve fotoğraf öğrencisiyim.Anadolu lisesi kıl payı kaçtı ama napalım.Lakin şöyle birşey var beni resime fazla yeteneğim yok.Yetenek sınavında tencere şarap şişeleri ve vazo koydular çizmeyi becerebildiğim tek şey vazo ve şişe idi tencereyi yapamadım ve sınavı geçtim.Mesleki eğitim dersleri gelecek yıl başlıyor.Kursla falan öğrenirsin diyor üst sınıflar.Mümkün mü sizce?
önceLikLe aramıza hoşgeLdin ayşegüL KaRa KaLem ÇalıŞmAm Ben her zaman Pratikten yanayım ama belli ki kendine fazla güvenin yok bence kurs'a gidip ilk önce acemiLiğini aTmaLısın şunuda unuTma en büyük kurS evde yapTığın praTikTir.. yapTığın ÇaLışmaLarını görmek isTeriz iLerki zamanLarda iyi çaLışmaLar KaRa KaLem ÇalıŞmAm
Bu mesajdan alıntı yap